Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Ez normalis igy, vagy esetleg...

Ez normalis igy, vagy esetleg lehet vele kezdeni valamit?

Figyelt kérdés

Alapvetoen szoke, derekig ero, viszonylag sok de eleg vekonyszalu hajam van, emiatt sokkal kevesebbnek latszik a mennyiseg.

Evekkel ezelott sokkal sulyosabb volt, de a kethavi vagatas+celzott termekek megtettek a hatasukat, es egeszseges, fenyes es nem kuzdok mar vele annyit. A forgom kornyeken viszont, pont a fejteton mintha ritkasabb lenne a haj es ha nem szaritom be rendesen hajmosas utan, a fejborom latszik, nagyon zavar es nem tudom mit tudnek vele kezdeni. Ezzel nagyon szenvedek mert peldaul ha a hajam mar nem olyan friss (azaz mondjuk masodik napos), kiengedni sem tudom mert latszik az a resz a fejtetomon. Nem nagy folt es nem is kopasz foltnak mondanam, inkabb olyan mintha nagyobb lenne a forgom mint masoke es a vekonyszalu hajam nem takarja el elegge. Nem tudom mit tegyek vele, onbizalmam elegge tropara teszi neha. Hajat tudnek beultetni? Vagy forduljak orvoshoz, nornalis ez egyaltalan?



2020. ápr. 24. 14:10
 1/1 anonim válasza:
Hááát ehez nagyon nem értek, de szerintem a fodrászoddal beszéld meg ő majd biztos tud valamit mondani.
2020. máj. 1. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!