Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Bepánikoltam, nem merek...

Bepánikoltam, nem merek kezdeni az új munkahelyemen. Ez normális?

Figyelt kérdés

Közel 10 évet húztam le a volt munkahelyemen, holnap pedig már egy teljesen új környezetbe új kollégák közé kell mennem. Teljesen bevagyok rezelve, hogy mennyire válok be, mennyire fognak megkedvelni stb. Most ott tartok, hogy be se megyek holnap. Párom azt mondja csak túlstresszelem a dolgot.


34/Nő


2020. ápr. 6. 18:46
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Túlstresszeled a dolgot.
2020. ápr. 6. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
83%

" Most ott tartok, hogy be se megyek holnap."


Ééééés???

Mégis, utána mit fogsz csinálni???

Valamikor csak el kell kezdeni egy új helyen, ha már ott hagytad a másik munkahelyedet.

Vagy háztartásbeli leszel örök életedben?


Azért 34 évesen ennél kicsit több bátorság lehetne benned... :-)

Igen, lehet, hogy "bénázni" fogsz, de az is lehet, hogy jól fog menni. Ha meg nagyon nem jó hely, akkor arra ott van a próbaidő - akármikor eljöhetsz.

Amúgy meg én a helyedben inkább örülnék, hogy milyen szerencsés vagyok, hogy ilyen helyzetben is van munkám - hiszen most sokan elvesztették vagy ezután vesztik el az állásukat.

2020. ápr. 6. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
82%
Rettegj inkább a vírustól.
2020. ápr. 6. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
Nyugi.
2020. ápr. 6. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%
A félelem az új munkahelytől természetes dolog, de gondolj bele, hogy az előző munkahelyeden is új voltál egyszer. Valahogy ott is túlélted az első napokat, itt is menni fog! :)
2020. ápr. 6. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Mit fogsz dolgozni amitől esetleg úgy érzed nem fog menni?
2020. ápr. 6. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 Estádio de Felchút ***** válasza:
szerintem #maraggyotthon
2020. ápr. 6. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
ugyanúgy adminisztráció/ügyintézés. Viszont teljesen új helyeken képes vagyok bénázni még ha tudom is hogy mit kell csinálni. Min 1 hónap nálam az ilyen átállás.
2020. ápr. 6. 21:43
 9/9 anonim ***** válasza:
Honnan tudod hogy benazol es egy honap az atallas, ha elotte 10 evig nem mozogtal? 10 ev alatt te is valtozol. Nyugodj meg, normalis a stressz, de a 3. munkanapodon mar drasztikusan csokken. Koverkezo heten nem is fogod erezni. Valoszinuleg azert vettek fel, mert szukseg van rad, szamitanak rad, varnak. Menj be, valts par mondatot az uj munkatarsakkal, meg jol is fogod erezni magad. Az egy honap benazas meg nem feltetlenul rossz, mindenkinek kell ido a megszokashoz. Majd a kollegak, kolleganok segitenek ha valami nem megy, ez mindenhol igy mukodik.
2020. ápr. 7. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!