Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Szőrtelenítés férfiaknak, hogyan?

Szőrtelenítés férfiaknak, hogyan?

Figyelt kérdés

Ha leborotválom a felsőtestem vagy a nemi szervem körül, akkor néhány nap után, amikor már kezdenek kibújni a szőrszálak a bőröm alól, miért jelentkeznek a pattanások és kipirosodások? Mit tehetnék ellenük?


A legdmárkásabb borotvát, borotválkozás utáni gélt és testápolót használom, de mindig minden hiába.


A borotválkozás után pár nappal megjelennek ezek a bőrelváltozások. Mit próbálhatnék még ki vagy inkább hagyjak fel a borotválással?


Vettem már kimondottan testszőrnyírógépet is, de azzal meg az a bajom, hogy a puha szőrszálakat nem viszi rendesen, ha hosszabb szőrszálakat próbálnék leszedni vele. A rövid szőrszálakat meg nagyon húzza, hol ott ez is egy nagyon márkás készülék.


Gyantázást próbáltam már, de borzasztóan fájt. Egy lány ismerősöm csinálta meg, aki rendszeresen gyantáz, de ott meg az volt a baj, hogy sok száz kis fehér pattanás jelent meg másnap a mellkasomon.


Egy kép a problémás területről néhány nappal a borotválás után: [link]



2020. ápr. 25. 16:26
 1/3 anonim ***** válasza:
Ez nagyon sok szőr, gyantázni kéne rendszeresen
2020. ápr. 25. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Profira kéne bíznod,keresd fel a Naturitit! :)
2020. ápr. 27. 00:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Gyanta v vegleges szortelenites

# nelegyszoros

2020. okt. 21. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!