Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Száraz arcbőr ellen?

Száraz arcbőr ellen?

Figyelt kérdés
Nem sűrűn kenem krémmel, de amikor igen, akkor mindig pattanásos lesz az arcom. Mit kéne csináljak vele, hogy ne legyen teljesen száraz, de ne is legyek tele pattanásokkal?
2020. ápr. 27. 21:34
 1/4 anonim ***** válasza:
Minden krémtől pattanásos lesz az arcod?
2020. ápr. 28. 08:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim válasza:
Ugyanilyen problémám van...
2023. máj. 24. 07:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

#2 Azóta nagyon mélyre ástam magam a témában, és erre csak azt tudom mondani, hogy rossz termékkel próbálkoztam. A komedogén (póruseltömítő) összetevők és az egyéb illatanyagok, olajok és színezékek miatt lehetséges ez.


[link]


Mindig ide másold be az adott termék összetevőlistáját és nézd meg, nem írja-e valamelyikhez, hogy "icky", illetve a komedogén és irritáló indexét is csekkold le. Én például erősen kerülöm az olyan termékeket, amikben 2-es vagy annál nagyobb akár csak egyetlen összetevőnek is a komedogén indexe, illetve semmiféle illatanyagot nem tolerálok, hogy biztosan elkerüljem a bajt.

2023. máj. 28. 19:06
 4/4 anonim válasza:
Köszönöm!
2023. jún. 1. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!