Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Hany evesen ereztetek eloszor,...

Hany evesen ereztetek eloszor, hogy oregszik a borotok, hajatok, arcotok?

Figyelt kérdés
Gondolok itt az osz hajszalakra, apro rancokra, vagy hogy egyszeruen beleneztetek a tukorbe es azt lattatok, hogy mar nem 18 evesek vagytok. Nekem ez a pillanat most, 24 evesen jott el ugy gondolom.

2020. febr. 25. 16:59
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
33 évesen amikor kopaszodni kezdtem illetve amikor letörött egy fogam és gyökérkezelni kellett.
2020. febr. 25. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:

28-29

Első ráncok

2020. febr. 25. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
Most 36 évesen már elkezdett aggasztani a dolog, egyre ráncosabb és vékonyabb a bőr a szemem alatt, az ajkaim mellett is látok ráncokat. A mellemet már elfogadtam 5 éve, hogy nem olyan mint 20 évesen, most az arcom zavar jobban. Még mindig nem vészes, de 40 körül valószínűleg már tényleg zavarni fog. De úgyis túl leszek azon is.
2020. febr. 25. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:

28-29

Õsz hajszálak

2020. febr. 25. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
37 évesen tűnt fel egy ősz hajszál, meg a mimikai ráncok erősödtek. De nem bánom, ez kikerülhetetlen.
2020. febr. 26. 00:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim válasza:

20, nekem akkor nagyon megváltozott az arcom, megjelentek az első mélyebb ráncaim...


Valamint az alakom sem volt már olyaan huu de vékony, kezdtek meghízninugyanolyan életmóddal, megjelent a narancsbőr, egy-két felesleg combon, hason...

2020. febr. 26. 08:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
100%

MOST..

Nehezen viselem, 28 éves vagyok, eddig max pattanásokkal küzdöttem mint egy tini de gyógyszeres kezelés miatt elmúlt.

1 évig tökéletes bőr, most meg már a szemem alatt folyton karikásodik, szerintem ránc is lehet mert nem múlik el, fakó a bőröm, eddig BB krémmel egész nap el voltam most muszáj az alapozó :-/

Ó 24 évesen még lazán elkérték a személyim, sőt kisfiam születésénél is sokan ferde szemmel néztek rám 26 évesen.

Hajam is nehezebben regenerálódik, de hamvasszőkébe ősz haj nem látszik.

Mindig furcsálltam anyámnak az örök fiatalságra való törekvését, de kezdem megérteni.

2020. febr. 26. 09:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim válasza:

Igazából nekem is elkérik 23 évesen a személyim, meg beszólogatnak, hogy suliban kellene lennem délelőtt...


Viszont ez mellett, már rengeteg ráncom van, nekem 18 évesen is volt már, 20 felett meg nagyon... Meg az alakodon ish, ogy nem vagy már 16, szerintem én akkor voltam a legszebb.

2020. febr. 26. 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:

28 évesen, a gyerekem megszületése után. A kialvatlanság, az állandó fáradság, stressz nagyon kiütközött az arcomon.

A mimikai ráncaim elmélyültek, a bőröm az egész testemen csúnyább lett.

2020. febr. 26. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
25 évesen, apró szarkalábak, de amit szerintem csak én láttam magamon és gáznak tartottam. :D Most 30 évesen már látom kicsit a szám melletti részt is, valamint az arckontúrom picit változott, már nem az a feszes... Szóval visszasírom már a 25 éves koromat/kis szarkalábaimat.:D
2020. febr. 26. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!