Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Ti láttatok már ilyet? Mit...

Ti láttatok már ilyet? Mit lehet ezzel csinálni? (Babahaj? )

Figyelt kérdés

Kb 2 hónapja vettem észre, hogy meglehetően szokatlan és lehetetlen helyen kezdett el hajam nőni, és ez nem sima babahaj, mert nem ilyen kis pihék, hanem rendes haj, kb a homlokom felső tetejének közepén, nem is értem. Csatolok egy képet, hogy kb hogy kell elképzelni, de a valóságban ennél rosszabb. Ezáltal sem felkötni, sem befonni, sem semmit nem tudok csinálni, mert ott kandikál ez a kis hajkezdemény. Borzasztó. A választékomat is próbálom odébb tolni, hogy legalább az takarja valamennyire, de iszonyúan zavar. Mire ez megnő akkorára, hogy legalább egy copfba beérjen vagy bármi, az konkrétan évek. Nagyon el vagyok keseredve, én még életemben ilyet nem láttam és nem is halottam, hogy valakinek a rendes hajtövétől lejjebb, "önálló" haj kezd el nőni, totál elkülönülve a többitől. Az se megoldás, hogy rendszeresen lenyírom, akkor csak még jobban fog nőni, tüsis lesz, szintén látszódik, naponta meg mégsem nyírhatom le életem végéig.


[link]


Valakinek valami tanács, tipp, bármi??


2020. máj. 2. 17:17
 1/5 anonim ***** válasza:
Egy fogkefére fújsz hajlakkból és azzal odasimítod a többi hajadhoz.
2020. máj. 2. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Ilyen nekem is volt! En sem ertettem, meg azt se tudtam mit csinaljak vele mert senkin nem lattam meg azelott ilyet. Mara mar lenott eleg hosszura, de ez masfel evbe telt. Es inkabb ez, minthogy keves haja legyen az embernek, nezd a pozitiv oldalat.😂 Egyebkent fujj ra hajlakkot es hajszaritoval fixald oda a tobbihez (ehhez feloldalas valasztekot kell csinalnod) Kitartas, nem olyan feltuno.😊
2020. máj. 2. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

Nem tudom a többihez fésülni, még nagyon-nagyon pici és rövid. :(

És eléggé feltűnő, felkötni, befonni így esélytelen, mert a homlokom közepén ott virít ez a sz*ar.... Nagyon jó lesz, hogy kb 2 évig semmit nem fogok tudni vele csinálni, mert mindenhogyan látszik és iszonyú hülyén néz ki. Mint aki belevágott a hajába, aztán az most próbál visszanőni.

2020. máj. 2. 19:17
 4/5 anonim ***** válasza:
0%

Gyanta!

Le kell gyantázni! És nem fog nőni..

2020. máj. 2. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
A 2. valaszolo vagyok. Kerdezo, ne kezdd el gyantazni mert ez nem igy mukodik. Hiaba teped ki ugyanugy vissza fog noni. En is probaltam sokfelekeppen eltuntetni de eselytelen. Az egyetlen megoldas a lenovesztes. Par het mulva szerintem tudod mar hajlakkozni.:) frufrun nem gondolkodtal? En nem vagyok a hive annyira de ha illik az arcodhoz szep tud lenni es meg el is takarna amig leno egy kicsit.
2020. máj. 2. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!