Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Hogyan moshatom ki hamarabb a...

Hogyan moshatom ki hamarabb a hajszinezőt mint 24 hajmosás?

Figyelt kérdés
Sziasztok, 3 hete befestettem a hajam feketére a palette color shampoo-val (swarchkopf) eredetileg sötét szőke-világos barna hajam volt. Már látszik hogy kezd kijönni mert van olyan hajrészem ami már barna, de szeretném ha hamarabb kijönne mint 24 hajmosás. Ki mit tudna ajánlani hogyan jönne ki? Mert hallottam olyat hogy nem jön ki csak lenő, meg olyat is hogy C-vitaminos hajpakolással lejön..

#hajszínező #Palette Color Shampoo #24 hajmosás #Mivel jön ki hamarabb
2020. máj. 3. 23:38
 1/7 anonim ***** válasza:
Sajnos ez a hajszínező nem kopik olyan könnyen. C-vitaminost mindenképp javaslom, heti 1-2 alkalommal megcsinálhatod de ne várd, hogy teljesen visszakapod a saját hajszíned.
2020. máj. 3. 23:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
77%

hagyjuk már ezt a C-vitaminos hajpakolás baromságot, pláne fekete festékre --- nem, nem fogja kiszedni


Color b4 vagy más hajfesték eltávolító, pont erre találták ki, nem bacca szét a hajat, mint a C-vitaminos savfürdő és még használ is.

2020. máj. 4. 02:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%

Én is a color B4 radirt ajánlom. 3500 Ft a dmben. Pontos idők betartasaval.

A fekete az pont nem nagyon kopik ki.

2020. máj. 4. 04:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Első vagyok: én a több hónapnyi tartós fekete hajfestéket koptattam a c vitaminos pakolással, előtte pedig a colorb4-t is próbáltam de annak az lett a vége, hogy vissza sötétedett az egész és 3500 ft sok ahhoz, hogy kidobjam az ablakon. Neked kérdező lehet, hogy beválna de ha van otthon c vitamin akkor esetleg kipróbálhatod mielőtt megveszed a colorb4-t.
2020. máj. 4. 06:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat, de lenne mégegy kérdésem leginkább fodrászok felé...

Mit tudnának csinálni a hajammal ha nem jönne ki 24 hajmosás után a festék? Leszívják és barnára festik vagy mit?

2020. máj. 4. 21:28
 6/7 Metionin ***** válasza:
A palette color shampoo nem kopik ki, csak lenő. Évekig annak a kékesfeketéjével festettem az eredetileg szőke hajamat. Kopik de teljesen nem fog kijönni segítség nélkül. Szóval egy hajfesték eltávolítót kell rá használni, mint pl. a colour B4 vagy azóta van annál jobb is a piacon.
2020. máj. 4. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Fodrász csinálna egy koktélozást és befesti amilyenre szeretnéd. Mondjuk szőke ne akarj lenni feketéből.
2020. máj. 4. 23:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!