Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Revalid kapszula milyen...

Dantetreszi kérdése:

Revalid kapszula milyen hajnövesztő?

Figyelt kérdés
A Revalidban bízhatok? És akinek bevált az mennyi idő után tapasztalta hogy nőtt a haja?

2020. ápr. 21. 18:35
 1/6 anonim ***** válasza:

Nekem annyi változott tőle, hogy a kisimított hajam párás időben egy fél fokkal kevésbé lett borzalmas, növést nem tapasztaltam.

A dm mivolis haar vitálját szerintem sokkal többen dícsérik

2020. ápr. 21. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Én évi 3x kúrát csinálok Revalid kapszulával. Nem hajnövesztő. Nekem abban segít, hogy nem hullik a hajam, és nem töredezik. Bár lehet, hogy azért mert nem töredezik a vége, nem roncsolódik annyira, így úgy tűnik mintha kicsit gyorsabban nőne, mivel nem kell sűrűn vágni a végéből.
2020. ápr. 21. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Nekem nem volt tőle különösebb változás. Én is a dm-eset szeretem,az bevált,erősebb,jobban nő tőle a hajam,kevésbé töredezik:)) és mellé a sörélesztőt ajánlom még!
2020. ápr. 23. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Mi a pontos neve a Dms-nek?
2020. ápr. 25. 13:20
 5/6 anonim ***** válasza:
Leírtam a nevét az első válaszban
2020. ápr. 25. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Elsősorban nem hajnövesztő, de meg kell hagyni, hogy amikor szedtem, akkor minden egyéb testszőrzetem 5x olyan gyorsan nőtt. 😂 Én kóros hajhullásra szedtem és nagyon jól bevált. Az az igazság, hogy én már a világ összes hajnövesztő tippjét kipróbaltam, de egyik se hozott nagy eredményt sajnos.
2020. jún. 5. 00:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!