Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Merjem levágni a hajam?

Merjem levágni a hajam?

Figyelt kérdés
Derékig érő hajam van, mindig is hosszú haj volt az álmom de most, mire megnőtt meguntam. Nagyon tetszik a mell feletti haj, viszont kicsit tartok tőle hogy megbánnám. Be merjem vállalni?

2020. máj. 5. 13:44
1 2
 1/15 anonim válasza:
47%
szerintem merd én úgy gondolom jobban állna a mell feletti, a derékig érő haj 10 éves kor felett szerintem ízléstelen, de ez csak személyes vélemyény. Ha meg megbánnád, úgyis megnő újra.
2020. máj. 5. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
36%
Két hétig lenne újdonság és utána hiányozna a hajad. Szerintem ne vágd le mert vissza csinálni aligha tudni fogod..sok év munkája az. Egyébként sokkal szexibb a hosszú haj a pasik is jobban szeretik. Én nem vágatnám le a helyedben. Érték amid van :)
2020. máj. 5. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
67%
Szerintem vállald. Mármint, a mell fölé érő haj sem rövid, nincs akkora megbánás, mintha pl. ha vállig vágatnád le. Mármint érted, nyilván változás, de nem olyan drasztikus. Meg na, majd újra megnő, ha meg is bánnád. De lehet tökre tetszeni fog az új haj, szóval hajrá. :)
2020. máj. 5. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
100%
A te hajad, azt csinálsz vele, amit akarsz. Én biztos nem vágatnám le.
2020. máj. 5. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
100%
Ha egészséges akkor én a helyedben dobnám ezt az ötletet... :D Tuti meg fogod bánni és jön a kérdés, hogy mitől nő a hajam gyorsabban mert levágtam :O:O:O
2020. máj. 5. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
65%
Ez csak haj, megnő. Nem árt a változás.
2020. máj. 5. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 A kérdező kommentje:
Köszi a biztatást ez egy jó megerősítő volt:D úgyhogy levágatom
2020. máj. 5. 20:52
 8/15 anonim ***** válasza:
Na tetszik?:)
2020. máj. 6. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 A kérdező kommentje:
Csak szombatra van időpontunk de írok majd:D
2020. máj. 7. 12:24
 10/15 anonim ***** válasza:
48%
Jó látni azt, hogy mennyire lelkes lettél a változás szelétől. Még akár a kiszemeltnél jóval rövidebbet is bevállalhatnál, tutira az is jól állna neked! :D
2020. máj. 7. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!