Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Van olyan, aki egyáltalán nem...

Van olyan, aki egyáltalán nem szedi a szemöldökét?

Figyelt kérdés

Nem is éreztem úgy, hogy szükségem lenne rá. Alulról egy-két szálat kiszedek, ami egy össze-vissza van, de annyira fáj, hogy rosszul vagyok tőle. De egyébként nem érzem úgy, hogy nekem erre szükselégem lenne. Vagy bármit csinálni vele...

Sötét barna, viszonylag vékony, de nem hiányos szemöldököm van...

Meg kerek az arcom, ezért alapból nem hatalmas íve van. Nem nő össze, meg nincsenek kiugró szálak sem, alapból íves, nem túl vastag, jó így...


Annyi, hpgy kiskpromban világos barna volt, meg ugye jobban babarcod voltynem volt a szemöldököm sem olyan erős...


Most szedje, meg fesse akinek szüksége van rá. Se szedni, se festeni, se tetováltatni minek, ha nincs baj vele. Azt a 2-3 szálat néha ha eszembe jut, kihúzom csipesszel... Középen egy szál sincs... Alapból erős szőrzetem van, de a szemöldököm szerencsére nem durva....


Meg a cérna vastagságnak, meg a feljebb tetováltataom 1 centivel sincs semmi értelme, kicsi homlokom van, hova... Meg hülyén néz ki...


Eddig mindenki megrökönyödik, hogy hozzá sem nyúlok... Akinek nagyon dús, összenőtt, vagy éppen alig látszik, annyira világos, vagy semennyire, meg hiányos, akkor persze...


De szerintem sok esetben mind a színe, meg mind a formája jobb a természetes, mimt a cérna vastagság, vagy a tetovált, azt soha... Ha meghagyták volna természetesennek, biztosan jobb lenne... Meg alapból a hajhoz is jobban megy az eredeti.


Márha ugye nem festett a haj, nert az szerintem röhejes, mikor tejfelszőkére festeti magát, a szemöldöke meg fekete...


Ha semmi baj nincs voszont vele, feleslegesen mit bántsam. Változtatni nem tudok rajta, hogy nagy szép szemek, meg íves szemöldök, ha enm az van... Szerintem a kicsi, kerekfejű embereknek nincs nagy, íves szemöldöke, meg hülyén is nézne ki, mert kicsi a homlok is.



2020. máj. 5. 13:47
 1/8 anonim ***** válasza:
Én nem szedem. Viszonylag vékony szemöldököm van, meg nem is annyira sötét, de alapból normálisan néz ki, fölös lenne szedni. Meg aztán mit szedjek rajta. Volt aki már meglepődött, hogy tök jó a szemöldököm, és nem hitte el, hogy alapból ilyen. :D De én a "kilógó" szálakat sem szoktam, szóval szó szerint egyáltalán nem nyúlok hozzá a szemöldökömhöz.
2020. máj. 5. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Nekem nincs vekony szemoldokom, de en elfogadom igy ahogy van. Ha valakinek nem tetszik, ne nezzen ram. A paromnak tetszik. Ez a lenyeg, nem?
2020. máj. 5. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
a legtöbb férfi nem szedi a szemöldökét. amúgy a fájdalomhoz hozzászoksz idővel, én kb már meg se érzem
2020. máj. 5. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Ha nincsenek kiugró szálak, akkor nem kell. Örülj neki, hogy ilyen.
2020. máj. 5. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Nem látom már. És ugrál a szemem körül a bőr(kozmetikus nem vállalta). Az íve szép, de a többit ami ritkás a régebbi szedések miatt úgy marad.
2020. máj. 5. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Én borotválom. Nagyjából már érzem, hogyan kell formára borotválni.

Tudom vicces és elég borostás, amikor visszanő de nem bírom a szedést be gyullad tőle az egész homlokom.

2020. máj. 11. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Szerintem csak akkor kell hozzányúlni, ha szükséges. Ha neked a természetes formája is szép és illik az arcodhoz, akkor örülj neki! :) Nekem mindenképpen szednem kell, mert eredetileg egy ilyen vastag, formátlan valami és ebből valamilyen módon szemöldököt kell varázsolni. Én magamnak szedem csipesszel, nekem egyáltalán nem fáj és már gyorsan meg is van. Egy idő után már kikopik, tehát inkább kósza szálak vannak, amiket ki kell szednem és az már nem tart semeddig.
2020. máj. 12. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 Metionin ***** válasza:
Én se szedem, nincs összenőve, nem áll összevissza, max néha megjelenik lejjebb is 1-2 szál (úgy évente egyszer) akkor azt kihúzom és annyi. Minek bántani ha nem szükséges.
2020. máj. 12. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!