Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Hogyan tudnám megcsinálni a...

Hogyan tudnám megcsinálni a hajamat olyanra, mint amilyen Slash-nek van? Hátközépig ér, nem egyenes, nem göndör, inkább "rakoncátlan" (? ) vagy hullámos. Milyen haja van neki? Van neve? Mi a módszer ami szerint csinálja?

Figyelt kérdés

Még egészen kiskoromban tetszett meg a haja, mellette Robert Plant-nek is, és mostanra nőtt meg annyira, hogy lehetne vele kezdeni valamit.

De nem tudom, hogy hogyan kell :D

Gondolom fodrász meg tudja csinálni.

(Igaz Slash-nek is többször van más stílusu haja, de azért nagyjából elképzelhető, hogy milyet szeretnék :) )


Valaki esetleg tudja, hogy mennyibe kerülhet megcsináltatni ?

Illetve mi a módja neki ?

Károsítja a hajat nagyon ?

Meddig marad úgy ?

Ha megmosom kezdhetem elölrő az egészet ?

Minden nap be kell ülnöm a fodrászhoz ?

Hogyan működik ?

A hozzá értő emberek akik itt vannak, mit tudnak mondani erről ? :)

Nagyon megköszönném !!

18/F



2020. máj. 5. 20:28
 1/4 A kérdező kommentje:

Valaki ?

Nagyon örülnék neki, ha megtudhatnék erről többet ! :)

Nekem fontos lenne :D

2020. máj. 10. 10:37
 2/4 anonim ***** válasza:

Slash édesanyja afroamerikai, így természetesen olyan göndör a haja, nem kell csinálnia hozzá vele semmit. Nemrég vettem meg az életrajzát, a kisgyerek fotóin is már ugyanilyen volt.


Afro felmenők nélkül az alternatíváid, hogy becsavarod, mint itt a csaj; https://www.youtube.com/watch?v=q8TDib2c7dg és akkor rövid ideig ilyen marad, vagy a dauer. Az utóbbinál persze oda kell figyelni, hogy ne birkahaj legyen a végeredmény, meg kell beszélni a fodrásszal, milyet szeretnél. Ha látod rajta, hogy nem túl magabiztos a témában, inkább keress másikat.

A dauer elég tartós, bírja a hajmosást is jó darabig. Viszont durván károsítja a hajat, ha nem elég ellenálló és egészséges.

2020. aug. 10. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
El kell menned dauert csinaltatni. Hosszu hajra az legalabb 10-20.000Ft lesz, keress a neten olyan helyet, ahol meg tudod engedni az árát. Noi hosszu dauer árat keress, mert a férfi dauer ára ha ki is van írva, akkor csak rövid hajra értik. Kb 3-6 havonta kell majd újra menned, ha jól csinálják. Sima vagy spirál dauer fog kelleni. A legjobb, ha viszel képet hogy pontosan milyenre szeretnéd. Valamennyire karosi a hajat, de a hajad nem "élő" testrész, szóval hosszútávon nem káros. Meg a Slashnak egyébként is elég göndör a haja, a dauertől ha kissé száraz is lesz a haj csak még jobban fog hasonlítani a Slash haj állagára.
2020. nov. 28. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Az augusztusi válaszoló vagyok:

Azóta sikerült megvalósítani?

2020. nov. 29. 00:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!