Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Fényvédő krém mellé, muszáj...

Fényvédő krém mellé, muszáj hidratálnom alapozás előtt?

Figyelt kérdés
Sajnos ami van, az a L'oreál fényvédős krémje, nem lenne vele gond, de szerintem nálam pattanásokat okoz, mint általában minden arckrém. Nos.. ma vettem egy 6000 ft-os fényvédő krémet, az elég lenne az alapozó mellé? Kombinált, kicsit zsíros bőröm van.

2020. máj. 7. 16:49
 1/3 A kérdező kommentje:
Ja és púdert is kidobtam, az is pattikat okozott nálam... ezért nem kennek az arcomra semmit ha lehet, csak fényvédőt!!
2020. máj. 7. 16:50
 2/3 anonim válasza:

Reggelente én sem használok arckrémet, csak fényvédőt,teljesen oké :) ha neked így válik be, csináld így


(Nekem egyébként akkor jöttek ki pattanások, mikor parfümös, alkoholos krémeket használtam, mióta erre figyelek, nincs gondom. Csak tanács, ha még próbálkoznál arckrémmel, hátha neked is beválik:)

2020. máj. 15. 00:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
nalam is ezert jonnek elo, szerintem... gyogyszertari fenyvedot vettem, nincs tele nyomva ezekkel.
2020. máj. 15. 08:34

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!