Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » A BB krém nem káros a bőrnek?

A BB krém nem káros a bőrnek?

Figyelt kérdés

Azt hallottam, hogy az alapozók, eléggé károsak, és hogyha már hamar elkezdjük kenegetni később elég csúnya lesz az arcunkon a bőr tőle.


Ugyan ez van a BB krémeknél is? Hallottam,hogy az csak egy színezett hidratálókrém, és én szeretnék egyet beszerezni, mert csak nagyon minimális alapozás kéne az arcomra.


és melyik a legjobb bb krém, minimális fedésre?



2014. aug. 5. 19:01
 1/1 anonim ***** válasza:

Alverde színezett hidratáló körömvirággal.

[link]

Nem dobja ki a bőr, természetes anyagokból van (ellentétben a Garnier-féle mérgekkel), fizikai fényvédő van benne (titán-dioxid). Gyorsan kell vele dolgozni, mert seperc alatt beszívja a bőr. Én nedves kézzel kenem fel, így tökéletes.

2014. aug. 5. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!