BB krém felvitele?

Figyelt kérdés

Még nem használtam sem alapozót, semmi ilyesmit és megpróbálkoztam (száraz) sminkszivaccsal felvinni, de foltos lett... Mi ennek a technikája? Nyomkodjak kis pöttyöket az arcomra és úgy dolgozzam el, vagy a szivacsra nyomjam, vagy legyen nedves a szivacs/az arcbőröm? Nyomkodós mozdulatokkal vagy húzgáljam oda-vissza/körbe?

Vagy hogy kéne ezt csinálni? Mennyit kell belőle használni? Nem szeretnék sokat, csak épp hogy picit egyenletesebb legyen a bőrszínem.


2020. máj. 7. 18:55
 1/3 anonim ***** válasza:

Én úgy szoktam, mint egy arckrémet, a kezemmel.

Vagy ecsettel. De akkor vigyázni kell, hogy ne legyen túl sok.

2020. máj. 7. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Én alapozót használok, amit ecsettel szoktam felvinni. Viszont korábban én is szivacsot használtam inkább, illetve bb krémet is gyakrabban. Letisztítom, hidratálom az arcom és utána felviszem a krémet. Ha szivaccsal, akkor előtte bevizezem azt, majd kinyomkodom és finom ütögető mozdulatokkal szoktam eldolgozni az arcomon a felvitt krémet. Előtte vagy kinyomom a kezemre és onnan veszem fel mindig újra-újra, ha éppen elfogy a szivacsról vagy pedig ide-oda kis pöttyökben elszórom az arcomon és akkor egyszerre látok neki. De szerintem ezt nem lehet így leírni, mármint ki kell tapasztalni, hogy kinek mi jön be.
2020. máj. 7. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Szerintem a szivacs lehet a gond. Régen én is használtam, de az ecset ezerszer jobb.
2020. máj. 7. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!