Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Hajatt festettem, és ahajam...

Hajatt festettem, és ahajam száraz lett tőle! Mit csináljak?

Figyelt kérdés
Szóval 1-2 napja befestettema hajam alját a schwarzkopf live purple rosê gold hajfestékkel.Elősször a fél tubussal csináltam 45p-ig hagytam rajta.Nem fogta be annyira, ezért másnap a másik felét is rákentem, gondosan eloszlattam a festéket a hajon, és megint 45p-ig rajta hagytam ezután befogta rendesen, de olyan mértékben száraz lett, hogy olyan száraz hajam még nem volt.Balzsamosztam, kokusz olajat, meg olivaolajat raktam rá, kimostam többször is.Meg mikor mosom csomósodik, soha nem szokott olyat csinálni a haja, fura a tapintása stb..Egyébként szökés barna, de inkább barna váll alá érő hajam van.Valami ötlet?Esetleg sapon,balzsam,hajolaj, vagy hajápolás/pakolási tippek.Először festettem a hajam, de úgy érzem többször nem is fogom...
2020. máj. 10. 19:25
 1/7 anonim ***** válasza:
Fél óránál tovább nem kellett volna tovább rajta hagyni, másnap pedig nem szabadott volna újrafesteni. Sikeresen elégetted. Vegyél hajolajat és azzal kenegesd, attól kicsit jobb lesz a kinézete. Addig ilyen ócska lesz, amíg az elégetett részt le nem vágod.
2020. máj. 10. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Rendben, köszönöm sajna a doboz hátuljára 45p volt ráírva szóval gondoltam, addig kell rajta hagyni, hát akkor ha lesz fodrász bejelentkezek
2020. máj. 10. 20:14
 3/7 anonim ***** válasza:

Van egy olyan érzésem, hogy ezen már nem fogsz tudni sokat változtatni. A törött hajvégek csak tovább “seprűsödnek”.

Én néha szoktam a hajpakolásomba keverni egy szem tojást, be szokott válni, nekem puhítja rendesen a hajamat.

Próbáld ki ha gondolod, hátha segít.

2020. máj. 10. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Most már egy fokkal jobb, nem tudom biztosan, hogy megégettem-e, mert másokat is megkérdezt a családból, és ők aut mondták, hogy nem hiszik, hogy megégettem.Kenegettem kókuszolajjal, és hajolajjal.Holnap hívom a fodrászom, hogy mit javasolna.Ha másnem akkor folyamatosan vágom le májd a rossz minőségű hajat.Köszönöm a javadlatokat, kicsit elvagyol szomorodva, de legközelebb majd nem fogok ilyen butaságot csinalni.
2020. máj. 10. 21:45
 5/7 A kérdező kommentje:
És még egy kérdés ha nem baj.Honnam tudom, hogy megégettem a haj, éreznem.kéne valamit?Csak annyi a baj, hogy hajmosáskor valamiért borzasztóan csomósodik, meg fésülködéskor is fura, de csak ennyi.Kicsit utánna olvastam, és mindenhol azt írta, hogy égette a festék, de nekem nem volt ilyen.Így is úgy is vágni kell belőle majd hogy szép legyen, csak nem mind1 hogy majdnem a felét vagy 1-2cm.
2020. máj. 10. 22:37
 6/7 anonim ***** válasza:
100%

Nem írtad, hogy sötétítetted vagy világosítottad a hajad. Sejtés én szerint az utóbbi, az ilyen festékek például mindig szívnak, tehát mindenféleképpen égeti/roncsolja, amiket írsz, hogy csomósodik stb, az amiatt van, mert kelletténél jobban roncsolódott.

Ha leégett volna le is tört volna az egész. Azt megúsztad, de valószínűleg tönkre tette a hajad szerkezetét úgy ahogy van.

2020. máj. 10. 23:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Rendben köszönöm, a válaszod.Szerencse hogy nem az egész hajamat festettem be.
2020. máj. 11. 09:02

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!