Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Ki nyírja/vágja egymaga a haját?

Ki nyírja/vágja egymaga a haját?

Figyelt kérdés

Fej borotválás nem játszik. Csak is kizárólag olyanok írjanak, akiknek van tapasztalatuk a témában, úgy hogy ápolnak valami hajat a fejükön, egy maguk (se barátnő, se fodrász, se haver, se barát, csak is saját maguk.) Ti mikor kezdtétek? Nehéz így? Nektek bevált? Hogy kezdtétek?


Simán géppel nyírjátok milisre? Drága géppel? Vagy azért, valamit próbálok alakítani?


Szeretném én is saját magam haját nyírni/vágni, nem tudom hogy egyedül is lehet e valamennyire "művész" az ember, vagy elegedjek meg a gépi, fejformát követő tüsi hajjal? Vannak tippjeitek?



2020. máj. 13. 21:06
 1/2 anonim ***** válasza:
Én mondjuk borotválom a fejemet már egy ideje, de előtte az vált még be, hogy egyszerűen végigtoltam a hajnyírógép legrövidebb fokozatával.
2020. máj. 18. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:

Az sem rossz megoldás, majd lehet én is kipróbálom. (hajgépes megoldás)


Kopaszként tudsz mesélni, hogy végül haj nélkül hogy érzed magad, milyen?

2020. máj. 21. 02:19

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!