Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Van még rajtam kívül olyan...

Van még rajtam kívül olyan hülye aki otthon egymaga szedi felülről a szemöldökét?

Figyelt kérdés
2010. febr. 9. 21:35
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
én is! baj ez?
2010. febr. 9. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
jelentem én is!:) ha szépen megtudod csinálni akkor miért lenne baj?!:) egyáltalán nem sok idő, én szeretem csinálni magamnak, és kozmetikushoz sem kell menni.
2010. febr. 9. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
tényleg hülyék vagytok, de nem azért mert otthon, hanem azért mert felülről.
2010. febr. 9. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
Én is magamnak szedem tini korom óta.Soha nem nyúlt hozzá kozmetikus.
2010. febr. 9. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
Nem tudom miért lenne az hülye aki felülről is kiszedi egy picit a szemöldökét....Van,akinek nem olyan szép a szemöldöke,és annak szerintem igenis felülről is ki kell szednie,ami nem illik oda :D Én is ki szoktam,de csak egy nagyon picit,inkább alulról.
2010. febr. 9. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
Én is magamnak szedem, kb. 3 perc, minek mennék ezzel bárhova is? De alulról és felülről is kell szedni hogy szép legyen.
2010. febr. 9. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:

Én is magamnak szedem, bár amikor kozmetikushoz megyek,akkor megcsinálja ő is :)

Amúgy meg nem hülye,aki felülről is szed belőle.

2010. febr. 9. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 A kérdező kommentje:
én itthon szedem csak felülről,de nem egyforma a két szemöldököm...nem tudom mit szólna így a kozmetikus ha elmennék hozzá hogy rendbe szedje...
2010. febr. 9. 22:03
 9/16 anonim ***** válasza:

Szóval akkor ezek szerint te csak felülről szeded? Hát elég furán nézhet ki :S

21:52-es vagyok

2010. febr. 9. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 A kérdező kommentje:
csak felülről, és ezért mondtam hogyha elmennék kozmetikushoz ő kibírná igazítani ha alulról is beleszedne,nem? ha mát ti is felülről és alulról is szeditek...
2010. febr. 9. 22:17
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!