Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » A szemcsés felületű, radírozós...

A szemcsés felületű, radírozós vattakorongot melyik lépésnél érdemes beépíteni a rutinba? Egyik fele radírozós, másik fele normál. 

Figyelt kérdés

A következő három közül szerintetek melyik a legjobb módszer?


1. 


- a korong szemcsés felére arclemosó gél vagy arctej kerül (ki mit szokott használni), ezt dörzsölgetni a nedves arcon; öblítés és szárazra törlés

- a korong másik (normál) felére tonik; arcot áttörölni (ez eltávolítja az arclemosó maradványaival együtt a korongból esetlegesen a bőrön maradt nagyon pici kis golyócskákat is)

- krémezés


2. 

- arctisztítás szokott módon (gél vagy tej);  öblítés és szárazra törlés

- tonik a korong szemcsés felére; arc átdörzsölése

- a korong normál felével arc áttörlése (hogy megszabaduljunk az esetleges golyócskáktól)

- krémezés


3. 

- arctisztítás szokott módon (gél vagy tej); öblítés 

- sima vízzel benedvesíteni a korong szemcsés felét; arcot átdörzsölni

- a korong másik (normál) felére tonik; arcot áttörölni

- krémezés



Nekem a harmadik módszer tetszik a legjobban, ti mit gondoltok? Azért kérdezem, mert állítólag ártani is lehet a bőrnek ezekkel a radírozós korongokkal, ha nem megfelelően használjuk. Amúgy nem gyakran, csak kéthetente használnám.



#arcradír #radírozás #vattakorong #szemcsés vattakorong #peelingpad #radírozós vattakorong
2020. máj. 14. 16:49
1 2 3
 21/30 A kérdező kommentje:

Köszi!


[link]


Ez a lány tonikkal használja a durvább felét, és utána áttörli simával. Ez is jónak tűnik.

2020. máj. 30. 23:27
 22/30 anonim ***** válasza:
Szerintem is jónak tűnik
2020. máj. 31. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/30 A kérdező kommentje:
Melyik vajon a jobb: ha arclemosóval vagy tonikkal használjuk a dörzsis korongot?
2020. jún. 3. 23:27
 24/30 anonim ***** válasza:
Szerintem arclemosó
2020. jún. 4. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/30 A kérdező kommentje:
Akkor a dörzsis felére teszek egy kicsit az arclemosóból, körkörös mozdulatokkal eloszlatom a nedves arcomon (hasonlóan mintha a két kezemmel vinném fel az arclemosót), majd öblítés, szárazra törlés; tonik és krém.
2020. jún. 14. 11:23
 26/30 anonim ***** válasza:
Igen:)
2020. jún. 15. 09:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/30 A kérdező kommentje:

Ok, köszi :)

Lehet, hogy veszek moshatót dörzsis/sima változatban

2020. jún. 17. 20:42
 28/30 A kérdező kommentje:
Amúgy sminklemosásra (szemkörnyéken kívül) lehet a dörzsis felét akár mindennap használni, vagy az már árt a bőrnek?
2020. jún. 18. 09:00
 29/30 A kérdező kommentje:
Egy videóban láttam, hogy a mosható korong frottír felületét használták sminkeltávolításra. Ez vajon kevésbé dörzsiz, mint az eldobhatós korongnak a szemcsés oldala?
2020. júl. 8. 23:31
 30/30 A kérdező kommentje:

Bocsi, hogy még kérdezek, de valami eszembe jutott. ha arclemosóval használom,a kkor ahogy beszéltük:


a dörzsis felére teszek egy kicsit az arclemosóból, körkörös mozdulatokkal eloszlatom a nedves arcomon (hasonlóan mintha a két kezemmel vinném fel az arclemosót), majd öblítés


itt az öblítés előtt a kezeimmel is kell dörzsölgetnem az arcom? Vagy elég, ha csak a koronggal dörszölgetem?

2021. júl. 31. 00:41
1 2 3

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!