Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Pattanásra valami jó tipp?

Pattanásra valami jó tipp?

Figyelt kérdés
Ami bevállt nektek, ha lehet valami házi készítésű, olcsó
2020. máj. 17. 17:43
 1/3 anonim válasza:

Teafa olaj fertőtlenítő hatasú

Citrom elhalványitja a pattanás utáni nyomokat

Tonic

Nekem ezek váltak be

Meg én mindennap szappannal mosom az arcom

2020. máj. 17. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Mindenkinek más válik be. Ha sok és gyulladt pattanásod van, akkor lehet, hogy valami hormonális oka van, és ki kéne vizsgáltatni.

Ha menstruálsz akkor pedig azért van.


Persze, feltűnt, hogy a kérdésben azt kérdezted nekünk mi vált be, de nem tudunk tippet adni úgy, hogy a bőröd típusát se tudjuk. Például az enyém extra száraz, így pattanásosodni csak akkor szoktam ha fast foodot eszek vagy menstruálok. Így az általános arcápolási rutinom egy alkoholmentes arctisztító, mely után kiszárad az arcom, de kap tisztítást. Majd jöhet a nappali/esti hidratáló krémem, és ezen kívül szemkörnyékápolót használok.

Nos, nem drága a rutinom ha azt vesszük, hogy egy kombinált bőrű embernek mennyi gondja lehet. De nem az a tinisen megengedhető random olcsó termékes dolgok.

2020. máj. 17. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:
A kezed drágicám!
2021. márc. 11. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!