Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Segítség! Kopasz lettem. Mit...

Segítség! Kopasz lettem. Mit tehetnék hogy megnőjjön a hajam egy normális méretre? Van valami ami gyorsítja a növekedést?

Figyelt kérdés
Fiú vagyok. Nem tudom... Hosszú hajam volt és bekattantam és borotvával leborotváltam. Nagyon csúnya lettem, nem bírok magamra nézni, utálom magam és szomorú vagyok. Nagyon kínosnak érzem, de ebbe valamiért nem gondoltam bele akkor amikor levágtam. Mennyi idő amíg kb. 5-10 cm-re megnő? Mit tudnék addig tenni? Mindenki ki van akadva, én is... Van valami szer ami meggyorsítja a növekedését? Nagyon szükségem van rá! Köszönöm nagyon a válaszokat! :-(

2020. máj. 18. 01:24
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
100%

"hogy legyen valami normális frizurám, amit legalább valahogy be lehet lőni"


Feladom, itt tart a magyar fiatalság. Komolyan azt hiszed, nincs az embereknek nagyobb problémájuk, mint hogy a te kopasz fejeden gúnyolódjanak, vagy mi? És mi az, hogy "normális"? Menj le egy konditerembe vagy egy kocsmába (az írásod alapján, oda mégse), tucatnyi kopasz embert fogsz látni, és számukra az a normális. Na, és akkor mivan?


Ennél nagyobb baj sose érjen az életben, kívánom!

2020. máj. 18. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:
simán megnő őszig
2020. máj. 21. 09:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:
Na mennyire nőtt meg?
2020. júl. 29. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!