Kezdőoldal » Szépség és divat » Tetoválás » Szerintetek 16 évesen egy...

Szerintetek 16 évesen egy tetoválás elfogadható? Egy rózsát szeretnék az alkaromra tetováltatni aminek a mérete egy normális kéz méret kis arasza. Sokan mondják a nővekedést de már 1éve nem nővők. Ez a családunkban mindenkinél igy volt eddig.

Figyelt kérdés
2018. aug. 15. 22:50
1 2
 1/13 anonim válasza:
64%
Szerintem igen én is annyi idősen csináltattam az enyémet és nem lett semmi bajom.Nekem kêt rózsa van az alkaromon.Van olyan ismerősöm akinek 14évesen lett az első tetoválása (nem lett semmi baja,rendes szalonban csinálták)
2018. aug. 15. 23:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
Szerintem ne csináld.
2018. aug. 15. 23:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim válasza:
100%
+te viseled nem más ne foglalkozz azzal ki mit mond,te fogod viselni nem más.
2018. aug. 15. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim válasza:
52%
Ezt jol megírtam XD
2018. aug. 15. 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:

Én is akkor csináltattam az első tetkót mikor 16 voltam. Egyet bántam meg, hogy 'látható' helyen van. Ha tényleg kell, hajrá :)


Csak jó szakemberhez menj.

2018. aug. 16. 08:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:

Nem tudom, én a helyedben azért megfontolnám. Én is évek óta szeretnék, de a kitalált minták, motívumok pár hónappal később már nem tetszenek. Tényleg csak akkor csináltasd, ha nagyon nagyon akarod, és el tudod képzelni, hogy életed végéig rajtad lesz.

Amúgy 16 évesen ezt már engedik?

2018. aug. 16. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
Szerintem más helyre tetováltass, ami könnyedén takarható, mert a tetkót nem is, a helyét könnyen megbánhatod.
2018. aug. 16. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim válasza:
52%
Nem éri meg. Később megbánnád, ráadásul az alkar idősebb korban ráncosodik is
2018. aug. 16. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 $$$$$ ***** válasza:
Szeribtem csináld ha akarod. Ne goglalkozz másko veleményevel. Én 17 évesen csinaltattam. De csak azert mert kb. 0,5 évet vartam az időpontra. És nem bántam meg. Egyenesen imádom. Nekem a vádlimon van. Legközelebb jövőnyaron megyek varratni. Utana meg majd eleggyakran . Mert 5 mintát már elképzeltem 😂 . Szerintem ha rendesen átgondolod és jelent valamit a szamodra az adott minta akkor nem fogod megbanni sőt búszke leszel rá. De egyebként a te döntésed senki véleményével se foglalkozz... Nekem is többen mondtak hogy ne csináljam mint ahányan azt hogy csináljam. Megis imádom. Az az egy fontos hogy jó szalonba menj. Ha véletlen Debreceni vagy akkor a Főnix tattoo-t ajánlom.
2018. aug. 16. 23:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
Teljesen mindegy. Mit változtatna két év, mire tizennyolc leszel? Ha megbánod, akkor megbánod, ha nem, akkor nem.
2018. aug. 22. 00:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!