Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Hogyan növesszem meg a hajam...

Hogyan növesszem meg a hajam egészségesen?

Figyelt kérdés

Szeretném megnöveszteni a hajam! Tippek, hogy egészséges legyen? Szerintem meg van törve a vége és le akarom azt vágatni, de amúgy is növesztettem és kicsit hullik is pedig nem mosom olyan gyakran, beszoktam balzsamozni és nem szoktam szárítani, stb.

Egyébként szemem alá ér és azt szeretném, hogy az államig érne

Fiú vagyok.



2020. máj. 19. 02:13
 1/6 anonim ***** válasza:
Étkezz egészségesen és vitamindúsan.
2020. máj. 19. 04:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Drimmun megmondja [link]
2020. máj. 19. 07:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Szárítsd meg. Nem jó, ha vizesen hagyod. A szárítástól nem lesz semmi baja, csak nem kell belenyomni a fejedbe. De a hajszárító nem hajvasaló.

Használj hajvégápoló olajat minden hajmosás után. Én szárítás előtt szoktam a nedves hajra kenni. Hővédő hatása is van annak, amit használok. Egyébként más nem kell. Csak jó sok balzsam hajmosáskor.

Derékig ér a hajam.

2020. máj. 19. 09:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Teljesen kopaszról érdemes kezdeni a növesztést.
2020. máj. 20. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
rízsvíz is segít
2020. máj. 21. 09:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Elvileg a ricinus olaj is segít
2020. máj. 31. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!