Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Sötét barnábol fekete? Fodrász...

Sötét barnábol fekete? Fodrászok, vagy jó szándékú emberek akik picit értenek a hajhoz ne hagyjatok válasz nélkül

Figyelt kérdés
Sziasztok. Én már minden voltam. Zöld, szőke, melíros. A hajam eredeti színe (sötétebb barna). Most feketére van festve. Már 2 hónapja nem festettem. Szeretném eltüntetni a festéket a hajamból, és vissza kapni az eredeti gesztenye barna hajam. Mit tegyek? Ha most nem festem pl. egy évig eltűnik? vagy vegyek festék leszívót? De akkor nem fog a sok szín miatt undorító és foltos lenni? BÁRMILYEN tipped, ötleted van, írj kérlek.

2020. máj. 11. 13:04
 1/4 anonim ***** válasza:
Ha egy évig tényleg nem nyúlsz hozzá csak havonta 1 centit vágsz belőle lefog nőni.
2020. máj. 11. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Inkább növeszd le.
2020. máj. 11. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Na várj, sötétbarnából feketét szeretnél (a kérdésben ez szerepel) vagy már nem szeretnél fekete hajat és az eredeti sötétbarna hajszíned szeretnéd (a leírásban már ez van)?

Ha feketét nem szeretned, hanem a saját sötétbarna hajszíned szeretnéd, szerintem növeszd le. Ha 1-2 árnyalatni a különbség a saját és a feketére festett hajad közt, szerintem semmi értelme festék leszívót venni. Pláne, hogy a leszívó valószínű világosabbra szívná, arra kellene ráfesteni egy barna árnyalatot, de nem sok esélye van, hogy ne legyen foltos és pontosan mindenhol egyenletesen a saját hajszíned kapnád. Nagy a valószínűsége, hogy foltos lenne, ahogy leszednéd.

Ha mosod, azzal kopni fog, ha nem festesz rá + jön a nyár, a nap is tudja szívni a színét. Esetleg flakonba öntesz vizet, amibe citromlevet csöpögtetsz (citrom levét és nem a bolti citromlé) és leöblíted vele a hajad, ezt sokan mondják, hogy beválik nekik, mindenesetre szerintem egy próbát megér.

Egyébként, hogy 1 év alatt eltűnik-e, jó kérdés, mert a hajad hosszáról nem említettél semmit, de mint írtam, a fekete (mint más szín) kopik is, ha nincs ráfestve.

2020. máj. 11. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

Köszönöm szépen mindenkinek. Utolsó: a kérdés hogy a feketéből hogyan varázsoljam vissza az eredetileg barna hajam. A cím a folyamatot takarja, tehát hogy barnából lettem fekete. Alul pedig kifejtettem hogy mi a pontos történet, és kérdés. Nagyon szépen köszönöm a válaszod, hasznos volt, egyébkent nagyjábol én is így gondolom. Hogy csak ártanék a leszívással. Válig erő hajam van.

Szivesen meghallgatnék még pár tanácsot:)

2020. máj. 11. 20:34

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!