Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Hogyan aludjak göndör hajjal?

Hogyan aludjak göndör hajjal?

Figyelt kérdés

Legtöbbször ki szoktam vasalni, de szeretném most már természetesen is hordani. Viszont csak akkor szép mikor megmosom, utána el szoktam aludni. Eddig próbáltam minden féle praktikát rá, de egyiket se éreztem jónak. Nektek mi a tippetek?

(Göndör, vállig érő hajam van)


És más fajta trükköket is elfogadok még. Mivel mossam, mit használjak rá, stb... :)



2020. máj. 19. 09:58
 1/4 anonim ***** válasza:
Esetleg fond be. Vagy azt már próbáltad?
2020. máj. 19. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Selyem/szatén párnahuzat vagy "alvósapka" a titok, de ha azokba most nem akarsz befekteni, akkor én a fejed tetejére copfozást javasolnám, nekem már az is segített, mert régebben mindig kibontott hajjal aludtam, és azt hittem az tesz jót neki, de összekötve sokkal inkább megmaradtak a tincsek meg hullámok.
2020. máj. 19. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Ja és ajánlom a curly girl methodot tippekért és praktikákért, ezen belül is a Magyar Göndör Közösség facebook csoportot. :) (Én gyakorin olvastam róla, és nekem sokat segített a csoport.)
2020. máj. 19. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
Ha bekotott hajjal alszol nem pihen a hajhagyma es a fejborod . Nekem is nagyon gondor hajam van . Annyira gondor hogy a simitast fel oranal tobbet nem tartja . Ajanlani tudom hajmosas utan az argan olajat amitol ragyogo es sejmesse vallik . Minden fele keppen aludj kibontott hajjal es nap kozben is csak lazan kosd ossze .
2020. máj. 21. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!