Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Jót tesz a haj növekedésének,...

Jót tesz a haj növekedésének, ha hagyom, hogy magától tisztuljon?

Figyelt kérdés

Elvileg a hajnak van egy természetes öntisztulása. Ha nem mosom egy ideig (esetleg néha sima vízzel kiöblítem), és ez történik, az jót tesz neki?

(Amúgy nem vagyok igénytelen, csak gondolkodom rajta, ha már sokáig itthon vagyok egyedül és úgysem megyek sehová)


2020. ápr. 28. 09:24
 1/4 anonim ***** válasza:
Nincs ilyen.
2020. ápr. 28. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim válasza:

Szerintem ne hagyd abba a hajmosást!

Maximum akkor 2 hetente mosd meg de akkor alaposan!

Én az öntisztulásban nem hiszek...

2020. ápr. 28. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
58%
Nincs öntisztulás. Aki ezt hiszi, az azt képzeli, hogy egy darabig zsíros, koszos a feje, aztán hirtelen Pantene samponreklám lesz. Nem, az öntisztuló azt jelenti, hogy annyira koszos, hogy több kosz már nem tapad meg rajta.
2020. ápr. 28. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

A válaszadók 100% valószínüleg azt sem tudja, hogy miről beszél. Nem az a gond, hogy valakinek eltérő véleménye van, hanem az, hogy úgy állitanak fixen dolgokat, hogy hiányzik az ezzel kapcsolatos tudás.


[link]


Érdekes cikk a témában, jól láthatóan van akinek bevállt.

2020. máj. 2. 01:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!