Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Fiúk! Titeket zavarnak a striák?

Fiúk! Titeket zavarnak a striák?

Figyelt kérdés

Van néhány striám és félek hogy a barátom zavarni fogja. Még csak 16 éves vagyok és nem vagyok túlsúlyos 172cm 60kg.

Valószínűleg hírtelen növekedéstől jöttek ki. Nagyrészt a fenekem alatt a combomon vannak és még pirosas színuek, nem fehéredtek ki. Szóval titeket zavarna?



2020. máj. 21. 14:50
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
100%

Azt ajánlom ne fiúktól hanem férfiaktól kérdezd.

A kamasz fiúcskáknak olyan képük van a nőkről, hogy azt felesleges szóra méltatni.


Egyébként meg férfiak megértik az ilyensmit.

2020. máj. 21. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
91%
Én hozzáfűzném még az első hozzászóláshoz azt is, hogy kB minden nőnek van striája valahol. A karján, hasán, combján, mellein. Felesleges ezen izgulnod, a férfiakat nem érdekli, a kisfiúkat talán igen, de a normálisabbik fajtájú nem pörög azon hogy egy emberi szervezet normálisan működik. A hirtelen növekedés ezzel jár, az emberi test így működik.
2020. máj. 21. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim válasza:
15%

Szerintem meg ritka, ha egy tinilánynak ilyen van, az egyik osztálytársamnak volt, mert meghízott hirtelen... Nem bántani akarlak, de 90 %-nak nincs lányként... A legtöbb nőnek terhesség, szoptatás után jön ki, de akkor sem mindenkinél! Leginkább genetika, mint a narancsbőr!


Ezeket csak halványítani lehet. Palmersnek vannak termékei, a Strech marks stb., amik állítólag nagyon beváltak! Meg kollagén. Illetve van valami lézeres kezelés...


Egyébként meg szerintem nem feltűnő és a kutyát nem érdekel, hidd el! Tini fiúk között is oké, van egy réteg a tanya-nyála összefolyik, a másik a kőbunkó nagyképűk, engem kajával, papírgalacsinnal dobáltak meg csináltak ki, mert fogszabályzóm volt és "csúnya vagy", másba nem tudtak belekötni... Meg mert dús a hajam....

De voltak korombeliek is, akik érettek, meg normálisak voltak, szerencsére vannak ilyenek is, nem az osztálytársaimból kellett kiindulni..


Aki beszól, meg bánt érte, azeg sem érdemel. Emiatt ne emész magad! Én model alkat voltam, meg állítólag szép, mindenki irigykedett rám, rengeteg férfi körül ugrált, az osztálytársain meg mégis megszégyenítettek és bántottak minden nap... Ugyanígy éreztem, csak a fogaim miatt... Az orrom az magamnak sem tetszett, de az a törések miatt ilyen.

2020. máj. 21. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
100%
Férfiakon is szokott lenni, van amikor ők sem tudnak róla. Minden 2. exemen találtam csípő környéken, kamaszként sok pasi hirtelen nő így rajtuk is akad. Senkit nem érdekel, idővel szépen kifakul akkor meg főleg nem zavar senkit
2020. máj. 21. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim válasza:
22%

Egyébként miért lett lepontozva a válaszom, én is ezt írtam! Még ajánlgattam neki cuccot, ami állítólag tényleg nagyon használ!


A tinilányok 90 %-án nincs, de egyébként alig látszik, nem kell foglalkozni vele! A férfiak 90 %-a meg azt sem tudja, mi a stria, amelyik hülye tinigyerek meg ezzel szekál, annak tipli...

2020. máj. 21. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 A kérdező kommentje:
Én nem pontoztam le a válaszod, sőtt hasznosnak jelöltem. Véleményt kértem és őszinte véleményt kaptam. Szerintem sincs a legtöbb tininek striája, legalábbis még nem nagyon láttam velem egykoruakon. Nem tudom ki pontozta le a válaszod, de MINDEKIT KÉREK HA VALAKI VÁLASZA NEM EGYEZIK A SAJÁT VÉLEMÉNYEDDEL ATTÓL MÉG NE PONTOZZA LE.
2020. máj. 21. 18:05
 7/16 anonim ***** válasza:
100%

OFF:

Én azt nyomtam rád 3/5-ös, hogy félig hasznos a válaszod.

Oké, aranyos, hogy írtad a tippeket, stb.


Viszont! Nem tudom te hol nőttél fel, de én koliba. Rengeteg lány szobatársam volt, és 90%-ának igenis van striája. Van akinek a mellén, hisz ott nőtt hirtelen, van akinek a combján hirtelen növés után.

Szerintem akiket te láttál, azoknak is volt, csak nem feltűnő helyen, ahol mindenki látja.

Kamaszoknál épp annyira gyakori, mint terhes nőknél, hisz a fejlődő szervezet növekszik. Ilyenkor ki-ki hízik, ki-ki nyúl.

2020. máj. 21. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim válasza:
30%

Egy általános iskolai osztálytársamon volt! Utána gimiben is együtt öltöztünk 60-an. Gimi alatt én is kollégiumban laktam, egy fürdő volt, oké, mellüket nem néztem, de nem volt senkinek! Egy csaj volt, aki vékony, egészséges mégis full narancsbőr volt a combja, nagyon sajnáltam. Aztán 20 felett a legtöbb lánynak kijön! Genetika! De nem gyakori,l tiniként a stria, szülés után igen! Viszont azokat a termékeket szerintem érdemes kipróbálni, ódákat zengenek róla, mind a megelőzés, mind a kezelés tekintetében itthon és az USA-ban is! Én nem tudom, de megpróbálnám! Mondjuk a tengerentúlon felébe kerülnek, mint itthon :(


Akárki pontozhatja, nem rád értettem! Egyébként akit piszkálnia akrnak, vagy belekötni, akkor találni fognak rajta bármit! Az embereket kizárni.


Elhiszem, hogy zavar, de el fognak halványulni és nem ezért fog elutasítani senkit, aki meg szeret, őt meg pláne nem érdekli. Én így voltam az orrommal ennyi idősen... Másrészt meg fiúkon is megjelenhet a növés miatt, sőt a nagy testépítőknek is gyakran szétszakad a bőre.


Fel a fejjel, biztos szép vagy!

2020. máj. 21. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
100%
Nekem is van a fenekemen pár, a combomon sőt még a térdemen is a gyerek korri növéstől. Hidd el a legtöbb nőnek van. Nem kell vele foglalkozni, pár csík senkit nem tesz undorítóvá.
2020. máj. 21. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim válasza:
100%
Nekem is van, a combom oldalán, és én sem híztam el, meg semmi, szóval neked is valószínüleg a gyors növés miatt lehet...
2020. máj. 21. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!