Tartós hajfesték?

Figyelt kérdés

Milyen tartós hajfestéket ajánlotok?

Melyik vált be nektek?

L'Oréal,Syoss,Garnier, Schwarzkopf,Wella?

Sötét vörösre gondoltam, bár ez most a kérdés szempontjából nem olyan fontos. De azért mégis ha valaki kipróbálta ezt a színt melyik márkától ajánlja?



2020. máj. 26. 11:30
A kérdező szavazást indított:
L'Oréal
Wella
Schwarzkopf
Syoss
Garnier
Egyéb
Wella
Syoss
6 szavazat
 1/1 anonim ***** válasza:

Ha vöröset szeretnél bátran ajánlom a natur hennát. Ez nem tartalmaz vegyi anyagot (bármilyen más színű henna festékben van vegyi anyag).

Minden hajon más árnyalat lesz, de tudod sötétíteni egy kicsit, ha a henna port előtte lefőzött kávéban kevered el, vagy diólevél teában. (Én a kávét használom). Több, mint 10 éve csak hennával festem a hajam, és a neten talált hírekkel ellentétben nem kell 4 órát a fejen lenni, én 2 és 1/2 óra után mosom le, gyönyörűen befogja a hajat (először kicsit világosabbra, főleg az ősz hajszálak lesznek majdnem rézvörösek, de kb. 3 nap múlva eléri a végleges színt - levegő ennyit változik). Nem kopik le, hanem lenő. kb. 6 hetente kell festenem. Sok bioboltban lehet kapni. A 100 g-os vállig érő hajra bőven elég.

[link]

2020. máj. 26. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!