Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Minden drogériás terméktől...

Minden drogériás terméktől kipattogok?! Mit kenjek magamra?

Figyelt kérdés
Szoktam magam festeni, alapozótól nem szoktam, de a Garnier BB krémjétől ki vagyok, habár szerintem ettől, a fényvédő miatt használtam, de nem merem már magamra kenni... Akik ilyenre hajlamosak mint én, mit tudna tanácsolni, azon kívűl hogy kerüljem a drogériás dolgokat? kombinált,vegyes bőröm van, reggelente zsíros... :/
2020. máj. 30. 16:10
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Clinoque vagy patikai.
2020. máj. 30. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

etkezz egeszsegesen novenyi alapon. Itt ez lehet inkabb a problema, nalam is ez volt. Mar par nap utan jobb lesz ha jol étkezel.

De hasznalhatsz Biodermat is pl sebium global. (catrice hd liquiddel nekem tok jo az arcom) es sokaknak is. (Aknesol is jo.)

2020. máj. 30. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Catrice HD-t hasznalok en is:) ez az egy ami jo az arcomra. Utana nezek;)
2020. máj. 30. 22:32
 4/6 A kérdező kommentje:
Az aknesol nem ert semmit. En szerintem az illatanyagokra pattogok ki, elkezdtem ennek a hasznalatat, es megint vannak... :/
2020. máj. 30. 22:42
 5/6 anonim ***** válasza:

Ohh akkor natur kozmetikimokat hasznalj csak. Dm fb csoprtjaban kerdezoskodj kinek mi valt be erre.

Vagy olajokat

2020. máj. 30. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:
Én a Tini Tonikot ajánlanám,
2020. máj. 30. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!