Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Miért van az hogy egy nap...

Miért van az hogy egy nap kétszer fürdök mégis büdös vagyok?

Figyelt kérdés

Reggel és délután de dezodor is használok

16/l



2020. jún. 2. 12:16
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
Sajat magadon erzed vagy mas mondja?
2020. jún. 2. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
0%
Ne menj emberek közelébe és semmi baj nem lesz belőle
2020. jún. 2. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
Ezt csak te érzed, vagy mások is ezt mondják?
2020. jún. 2. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 A kérdező kommentje:

Barátaimnak mindig mondom h nem akarok olelkezni mert büdös vagyok de ők csak rohognek mert szerintük nem

Viszont anya minden héten elmondja hogy büdös vagyok

A szobában is büdös van de minden nap szellőztetek legalább 8orat

2020. jún. 2. 12:52
 5/13 anonim ***** válasza:
100%

Mitől vagy büdös? Erősen izzadsz? Ott lent van valami folyásod?

Milyen anyagú ruhákat, fehérneműt, cipőt hordasz? A műszálas ruhák, zoknik, nylonharisnya, olcsó szintetikus és műbőr cipők nagyon sokat tudnak rontani a helyzeten, pláne így, hogy egyre melegebb az idő.

Erős izzadásra ajánlom az Antisudoricát, patikában lehet kapni. És próbálj jobb anyagú cuccokat, jobban szellőző pamut fehérneműt, bőr lábbeliket, minőségibb sportcipőket hordani, használhatsz cipősprayt is.

A helyedben elmennék bőr/nőgyógyászhoz (ha ott lent vannak gondok) is, lehet, hogy valami hormonnal van gond.

2020. jún. 2. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
100%
16 evesen en is nagyon budos voltam, foleg a labam. nem tudtam vele egyszeruen mit kezdeni. hiaba a napi tobbszori mosakodas, zoknicsere, nem muanyag labbelik, semmi sem segitett. vagy 1 evig tartott, aztan elmult magatol. hugom ugyanez, csak a honalja volt budos. ez a kamaszkor, majd elmulik.
2020. jún. 2. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 A kérdező kommentje:
Remélem velem is csak ez van, lent nincsenek gondok mondjuk 3honapja volt huvelygombam de kaptam rá cuccot és azóta nem volt.
2020. jún. 2. 13:03
 8/13 anonim ***** válasza:
100%
igyál sok vizet naponta és használj izzadtsággátlót 48 órást
2020. jún. 2. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
100%

és fürdéskor mosd ki alaposan mindkét hónaljad tusfürdővel utána jöhet a dezodor

a hónalj egy viszonylag nagy terület tehát mosd meg alaposan mindenhol tusfürdővel utána öblitsd le

Szagold meg utána, ha még mindig büdösnek érzed akkor mosd le még egyszer

2020. jún. 2. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 A kérdező kommentje:

9**Eddig is így furodtem😅 épp ezaz

8**Nem tudtam hogy kevés víz ivás is befojasolhatja

2020. jún. 2. 13:52
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!