Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Hogyan lehet kezelni a túl...

Hogyan lehet kezelni a túl gyors szőrnövekedést?

Figyelt kérdés
Mindig naponta kell szőrtelenitenem,epilátor,gyanta masnapján is jönnek elő uj szálak.most már csak borotvát használok mert nincs igy ertelme gyantázni.amit eszrevettem hogy 5-6 ora mulva miutan simara borotvaltam a labam meg mindenem mar latszik és szúr is.ami szerintem tul gyors.a szemoldokom is összevissza nől azt is mindennap csipesszel kell szednem.nagyon nem erzem mar jol magam igy.az allitolag vegleges modszerre most nincs penzem.az erdekelne hogy orvos tudna e ezzel mit kezdeni.

2020. jún. 6. 12:55
 1/2 anonim ***** válasza:
Nekem is ilyen,emiatt mindig borostás a lábam. Nem tudom mit lehet ezzel kezdeni.
2020. jún. 6. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:
exem vett valami lézeres szőrtelenítő gépet, ami kigyilkolja és elvékonyítja a szőrszálakat.. elvileg fél évig nem kell utána szőrteleníteni. Neki így is olyan 2 havonta kellett de ez szerintem egész jó így is.
2020. jún. 6. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!