Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Mennyi idő alatt nő vissza...

Mennyi idő alatt nő vissza anyira epilálás után a szőr hogy gyantáztatni lehessen?

Figyelt kérdés

2 hét elég hozzá?

Csak mert most elég szőrös volt és le epiláltam, deaztán néztegettem a naptárat és láttam hogy 2 hét múlva van időpontom a kozmetikushoz gyantázni.


Vissza nő addigra annyira hogy gyantázni lehessen?


Annyira nem nő goyrsan a szőröm, de kicsit talán gyorsabban mint az átlag.

Ezt úgy kell érteni hogy a gyantázás után mire kb. minden szőr visszanő az olyan 3 hétkörül van.


Köszönöm szépen a válaszokat



2019. júl. 10. 11:17
 1/4 anonim ***** válasza:
Nekem elég 2 hét, de az én szőröm nagyon erős, gyorsan nő. Ez mindenkinél más.
2019. júl. 10. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Szerintem az egész nem fog kinőni. Mert ugye nem egyszerre nő ki utána mind. Nekem kb. 4 hét, mire teljesen kinő. De persze 2 hét alatt is nő ki valamennyi, de azt még nem lenne értelme gyantáztatni.
2019. júl. 10. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Magamból kiindulva bőven ki fog nőni annyi, hogy legyen értelme gyantázni. Nem vagyok egy szőrös fajta, de hetente epilálom a lábaim. Egyszerűen a felét csak eltépi, a másik fele ki sem nőtt még a maradékot szedi ki gyökerestül.
2019. júl. 10. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Szerintem két hét alatt simán, ha nem nő lassabban az átlagosnál. Csak gondolj bele, amikor elmész 2 hétre nyaralni, nem vagy szőrös a végére, ha nem csinálsz vele semmit közben? Mert én igen. :(
2019. júl. 13. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!