Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Van olyan magyar Youtuber...

Van olyan magyar Youtuber lány, aki tényleg szép? Sokan úgy beszélnek a szépségápolásról, hogy azt sem tudják mi a szépség.

Figyelt kérdés

2020. jún. 10. 04:23
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
50%
Ez fogos kerdes! En azt veszem eszre, h olyan okoskodik sminkrol, aki egyaltalan nem ert hozza. A szepseg relativ, es nem tehet rola ha csunya, de erdekli ot a szepitkezes vilaga, de ha ugy probalnak papolni valamirol, hogy kozben fingjuk nincs az egeszrol az gaz. Pl viszkok fruzsi, nagy beautyguru de a szemoldoket nem tudja megcsinalni, na meg csunya is.
2020. jún. 10. 04:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:

Igen, pont erre gondoltam.

Ha már arra adták a fejüket, hogy termékeket reklámoznak, akkor legalább hitelesnek kellene lenniük.

Mondjuk Fruzsi már egy élő reklámtábla, folyton próbál eladni valamit, olyan, mint egy teleshopos. Bár tegyük hozzá, hogy ügyesen manipulálja a nézőit, sok feliratkozót összegyűjtött, és ebből huszonévesen saját lakást vett a belvárosban. Egyébként én sem értem, hogy ő miért beautyguru…

2020. jún. 10. 06:53
 3/13 anonim ***** válasza:
68%

A többi is ugyanez, mindbe tudnék szinte valami olyan hibát találni, ami korrigálható lenne. És sajnos mind reklámtábla lett, régen nagyon szerettem YouTubeon ezeket a videókat nézegetni, mert nem minden a reklámrol szólt, élvezetesebb voltak a videók is.

A másik gyenge pontom amúgy a beauty vloggerekkel az, hogy rendszeresen az insta képek úgy vannak photoshoppolva, hogy vékonyabbnak tűnnek a képeken, a videokba meg megy a fogadd el önmagad stb.

Én talán szilvaglamot és glamifyt mondanám szépnek, igenyesnek. A többi vicc már.

2020. jún. 10. 09:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 A kérdező kommentje:

Igen, egyetértek veled is. Visszataszító az egész műfaj, és rossz példát mutat a gyerekeknek, fiataloknak.

Ezek a lányok az életben teljesen máshogy néznek ki, és máshogy viselkednek mint amit mutatnak.

2020. jún. 10. 09:56
 5/13 anonim ***** válasza:
49%

Én egyébként mostanában inkább koreai vloggereket nézek beauty témában, figyeld meg, sokkal okosabban és kevésbé feltűnően reklámoznak, és nagyon sok hasznos dolgot is elmondanak, tippeket házi praktikákat. Én így kezdtem el például zabpehelybol pakolast tenni az arcomra. Mézzel és aloe veraval kell összekeverni és kB egy hónap használat után nagyon szép az arcbőrom tőle, nem pirosodik ki stb. Szóval ha hiányolod az igényességet, ajánlom a koreai vloggereket.


Amúgy a szemöldök valóban kényes dolog a magyaroknál, kevésnek van jól megcsinalva, én is észrevettem pár lánynál és azóta bármelyik új videót nézem, fogalmam sincs miről beszélnek mert csak a szemöldökkel vagyok elfoglalva 😀 pl chloeknows tipikusan ez, bár a videóit nem nézem már egy ideje de insta hirfolyamban előbukkan néha és szornyulkodom hogy elvileg beauty temakor volt ő is anno, azt hiszem, de botrányosan előnytelen a szemöldöke és aki ennyire otthon van a témában miért nem csinálja meg szépre? No mindegy.

2020. jún. 10. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 A kérdező kommentje:
Köszi a tippet ☺️
2020. jún. 10. 11:05
 7/13 anonim ***** válasza:
72%
Én Lukovics Tamarát kedvelem az ilyen youtuberek közül. De már inkább nézek külföldieket.😊
2020. jún. 10. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
100%
3-as minden emberben lehet hibát találni, nem érte miért az lenne a szép, aki "tökéletes" NEKED. A szépség relatív, például szerintem Karin szép, emellett a viselkedése is szimpatikus, mert életvidám, gondolo az eddigi válaszad9k szerint meg nem szép.
2020. jún. 10. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
78%

Lukovics Tamara: nagyon szép, értelmes lány.

Kárpáti Rebeka: szépségkirálynő is volt, nagyon kedves, nyugtató hangja van, és gyönyörűen sminkel.

Kitty Erdély: annyira aranyos, pozitív személyiség, szép ő is, a hangja is, és a sminkjei is igényesek.

Holényi Zita, Módis Gabriella: ők elég megosztóak, van egy humoruk, de nagyon igényes videóik vannak, nekem a kedvenceim ők.

Nikoletta VY: tehetséges, szerintem ő is szép, és szerintem szórakoztatóak a videói.

Glamify: Gyönyörű, igényes, intelligens nő, neki már kisgyerekei vannak. Gyakran van velük is videó.

Szalay Csenge: Na, ha valaki tényleg profi, akkor ő. Gyönyörű lány egyenként is, és a sminkjei is valami fantasztikusak, tényleg ért hozzá.

Szerintem ők a legigényesebbek a magyar YouTubeon, ők tényleg mind hozzáértő, értelmes és szép lányok.

2020. jún. 10. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 A kérdező kommentje:

#7. Tamarát nem ismertem, de rákeresek.


#8. Igen, a szépség relatív. Itt nem is arról volt szó, hanem arról, hogy ha valaki zsíros, lógó hajjal sampont reklámoz az számomra hiteltelen.

Senki sem tökéletes, de azért ha valaki ezzel foglalkozik, elvárható lenne, hogy igényesen nézzen ki.

És igen, Karin tényleg szép lány, na pl. nála nem éreztem még azt, hogy azt sem tudja miről beszél.


#9. Nem mindenkit ismerek azok közül, akiket felsoroltál, de Rebeka, Csenge és Zita is azok közé tartozik, akiket szívesen nézek. Tudnak értelmesen beszélni és nem érzem azt, hogy csak el akarnak adni valamit, amiről fogalmuk sincs.


Fruzsit ismerem, egy suliba jártunk. Ott visszahúzódó volt, nem barátkozott senkivel. Most amikor megnéztem 1-2 videóját, teljesen más embert látok, eldarálja a szöveget, mintha felmondaná a leckét.


Egyébként mindenkinek köszi, felpontoztam minden választ.

2020. jún. 10. 17:14
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!