Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Hajszínezőre lehet szőkíteni?

Hajszínezőre lehet szőkíteni?

Figyelt kérdés
Egy hónapja színeztem be a hajam Colorista denim blue színezővel. Mostmár elég zöldes színe van. Alapból kiszőkített részre van festve. Úgy tudom, hogy a kék nagyon nehezen jön ki a hajból, viszont már nagyon csúnya a színe. Szeretném kiszőkíteni Colorista bleach-csel, viszont nem tudom mennyire befolyásolná az eredményt a jelenlegi zöldes hajszínem. Szerintetek?

2019. ápr. 19. 12:48
 1/1 anonim ***** válasza:

Sárgás-zöldes marad akkor is,egy-két szőkítés,vagy átfesés segít csak rajta. Ha van rá módod,inkább valami hajfesték eltávolítóval próbáld,az nem annyira káros mint a szőkítés.De személyes tapasztalatokat nem tudok mondani.

Én azt is csináltam,hogy a samponba kevertem egy kis rózsaszínet,ami szépen ellensúlyozta a kéket.

Nekem is nagyon meggyűlt a bajom a kékkel,hónapokig zöldes-kék árnyalata volt a szőke hajamnak,akármit csináltam vele. Két szőkítésre lett normális,de persze jól megviselte a hajam. Át festettem hamvas szőkére,tettem bele egy csepp feketét,hogy szürkésebb árnyalata legyen,és hamvasító samponnal mosom azóta. Azokkal is vigyázni kell,mert némelyiktől kék lesz a hajad. A Kallos Silver Reflex jó,de hígítani kell,mert különben foltokban lila maradsz.

2019. ápr. 19. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!