Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » 28 évesen felfedeztem az első...

28 évesen felfedeztem az első őszhajszálam! Innentől megállíthatatlan lesz?

Figyelt kérdés
Teljesen ki vagyok amióta megláttam én ezt nem tudok feldolgozni.. nekem az őszülés valahogy egyenlő volt a változókorral és az öregedéssel azt gondoltam 40-50 tájékán kell majd ezzel foglalkoznom.. innentől megállíthatatlan lesz vagy lehet hogy még van pár évem? Más nő is ennyire nehezen dolgozza ezt fel? Teljesen ki vagyok...
2020. jún. 10. 22:23
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
Nekem pajzsmirigybetegségtől lett pár hajszál fiatalon, neked is meg kellene nézetned, nőknél igen gyakori. (Lehetőleg ne háziorvostól kérj beutalót, mert ő olyan vizsgálatra ad, ami csak a TSH-t nézi, magánúton anti-TPO-t is néznek.) Vitaminhiánytól is előfordulhat. Egyébként öregnek nem a hajtól tűnik valaki, hanem a bőrtől, amíg az szép, addig ne stresszelj.
2020. jún. 10. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
0%
Jaj jaj jaj, milyen kar hogy nem talaltak meg fel a hajfestest.
2020. jún. 10. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 A kérdező kommentje:
Hajfesték allergiám van. A többi stimmel...
2020. jún. 10. 22:37
 4/13 anonim ***** válasza:
22 éves korom óta megjelenik néha 1-2 szál néha. Kitépem és kész. Nem vagyok még ősz :)
2020. jún. 10. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim válasza:
Nekem már a születésemkor is volt egy, viszont azóta sincs sokkal több. 25 vagyok
2020. jún. 10. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
0%
#2 A hajfesték pontosan melyik betegséget gyógyítja, aminek az őszülés lehet az egyik tünete? A pajzsmirigyet tuti nem, azt említette volna az endokrinológus.
2020. jún. 10. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:

Nekem 22 évesen jelent meg az első szál. Amikor ezt felfedeztem, elkezdtem nézegetni a szaktársaimat, és nekik is van pár szál ősz hajuk. Durva.

Kérdező, amíg fiatalos a bőröd, az ősz haj nem öregít nagyon. De az sem biztos, hogy több ősz szál fog megjelenni.

2020. jún. 11. 09:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 Sunshinedoll ***** válasza:

22-23 éves koromban jött először ősz hajszál, az utóbbi időben pedig egyre több van. Engem annyira nem zavar, pedig sötét a hajam alapszíne.

Anyukám meg apukám is korán őszült, arcra egyik sem öreges, ráadásul ha nagyon megviselne, hogy ősz hajam van seváltozna semmi, ugyanúgy ősz maradna, nem tudnám visszafordítani, max befestetni tudnám.

Ráadásul én kicsit örülök is neki, volt szőke hajam korábban, de a sötét alaphajszínem miatt nagyon macerás és drága volt fenntartani, viszont nagyon szerettem szőke lenni. Ősz hajból pedig könnyű szőkét csinálni :D

2020. jún. 11. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
nekem 13 éves korom óta mindig van 1-2 ősz hajszálam, de észre sem lehet venni és nem is jelent problémát. annyi hogy kb hetente kitépek 1 hajszálat
2020. jún. 11. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
Nekem olyan 3 éve van elöl 1db ősz hajszálam, azóta nincs több.
2020. jún. 11. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!