Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » 24 éves vagyok és nemrég...

24 éves vagyok és nemrég megjelentek az első ráncok. Milyen terméket használjak, hogy lassítsam a folyamatokat?

Figyelt kérdés
2020. ápr. 18. 14:04
 1/5 A kérdező kommentje:
Konkrét márkákat tudnátok írni? :)
2020. ápr. 18. 14:05
 2/5 anonim ***** válasza:
Retinolos. Csak használj reggelente fenyvedőt.
2020. ápr. 18. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Elsősorban nem a termékekben van a csoda.

Fontos hogy oda figyelj a bőrápolasra.

Tehàt, alakíts ki egy jó arcápolasi rutint, ami a bőrtípusodnak is megfelel.

Aztán fontos a fényvédelem, ugyan is a nap ami a legkàrosabb a bőrnek. Hasznàlj fenyvédőt egész évben. Ne szolizz, ne napozz. Fogyassz sok vizet, étkezz egészségesen.

Nem lehet egy màrkàt mondani. Mindenkinek más vállik be. Ami az èn bőrtípusomnak jó, az lehet neked nagyon nem.

2020. ápr. 18. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Én skinsmartos youtube videók/cikkek alapján alakítottam ki a rutinom (holnap leszek 24 😊) Retinol, fényvédő, antioxidánsok, C-vitamin szérum ráncmegelőzésre és halványításra. Nekem a saját márkájuk is bejön nagyon (Geek&Gorgeous)

Pl.: [link]

Ha kell még segítség, írj privit nyugodtan

2020. ápr. 18. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 Hajnalodik2 válasza:
Tényleg mindenkinek más, de az alapvető a jó minőségű arclemosó használata. (Én gyógyszertárból vettem gél állapotú).. Utána sokan ajánják a tonikokat, nekem egyik sem vált be... Hidratáló krémet használok, nagyon jó az Eucerin Hialuronsavas, ill. a sima Nívea 24 órás hidratóló.. Hetente arcpakolás , aktív szenes vagy gyümölcsös és hidratáló szérum használata hetente
2020. ápr. 25. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!