Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Hogy kell egy fodrásznál...

Hogy kell egy fodrásznál normálisan viselkedni?

Figyelt kérdés
férfi vagyok. ha oda megyek mi történik. meg van mosva a hajam az úgy jó neki? megoldják hogy ne legyek hajas? szóval hogy ne hajasan tavozzak onnan? esetleg hajvágàs után megmossa a fejem?? hogy van ez? és ha nem tudom milyen frizurát akarok akkor segit nekem?? csak valaszoljatok ne kérdezzenek.

2020. jún. 11. 11:15
 1/2 anonim ***** válasza:
100%

Kérsz időpontot. Célszerű vinni egy olyan képet, amihez hasonlót szeretnél. Aztán megbeszélitek mit tud kihozni a hajadból. Nem javaslom, hogy teljesen rábízd milyen hajat vágjon, mert ha utána nem tetszik, nem jogosan reklamálsz.


Valamennyire biztos hajas lesz, elkerülhetetlen. Megmosni akkor fogják utána ha kéred, mert az nincs benne a hajvágás árában.

Tehát x Ft a hajvágás + x Ft a mosás. Lehet kérni simán mosás nélkül is.

2020. jún. 11. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
91%

Előtte mosnak, nem utána

És nem leszel hajas, mert letakarnak

2020. jún. 11. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!