Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Hol lehet kapni Fekete szappan...

Hol lehet kapni Fekete szappant és Shea vajat?

Figyelt kérdés
Nem konkrét helyre gondoltam, persze az is jöhet(Szeged), hanem pl. : gyógynövénybolt, DM, stb.
2010. júl. 31. 16:43
 1/3 anonim ***** válasza:
Fekete szappant Ilcsi-kozmetikumok között lehet kapni azthiszem, keress rá googlen.
2010. júl. 31. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
ilcsi feketeszappan lószar. rendelj a netről. lászló ernő (ernolaszlo) feketeszappan a BESZT.
2010. aug. 1. 09:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:

Ilcsi nem vált be nekem se, tökre szárít.

Tőlük rendeltem legutóbb, mindkettőt lehet kapni, és szerintem egész jó áron:

[link]


ja de egyébként van boltjuk is, ha az szimpibb, mint neten...ezen kívül lehet biztos más öko boltokban is kapni,meg talán kozmetikában. csak vigyázz, hogy tényleg shea vaj legyen, finomítatlan, nyers, ne shea vajas készítmény, mert azokban csak mutatóban van.


remélem segítettem, a shea vaj sztem óriási "találmány", én nagyon hálás vagyok a hatásának.

2011. febr. 17. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!