Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Hany mosasig fogja engedi a...

Hany mosasig fogja engedi a festek a szinet?

Figyelt kérdés
Junius elejen befestettem a hajam, majd azt atfestettem ugyanazzal a szinnel megint, mert foltos volt. Kb azota 2x moshattam hajat, es ugye engedte a szinet. Most ahogy hajat mostam, engedte de nem annyira. Meg sampont is valtottam miatta, hogy ne szedje ki nagyon a festeket.Ez kb meddig fog tartani? Felek, hogy hamar kijon a festek a hajambol😅 a valaszokat koszonom!!

2020. jún. 13. 20:37
 1/2 anonim ***** válasza:

Függ a festéktől, a hajadtól stb...

Nem azért, hogy elszomorítsalak, de nekem simán engedi a hajam a színét még festés után 1 hónappal (kb. 8-10 hajmosás) is:( (amikor már olyan fakó, hogy azt gondolom, nem is maradt benne szinte semmi festék...:D)

2020. jún. 14. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Hat igazabol ettol felek en is. Nincs olyan nagyon sotet hajam, de olyan nagyon vilagos se. Ugy a ketto kozott van:P. Bar ez a achwarzkopf live ultra violet szine, es hat 2 dobozzal is kentunk a hajamra, szoval remenykedem hogy nem fog hamar kijonni:D
2020. jún. 14. 14:46

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!