Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Mit csinálhatnék a hajammal?

Mit csinálhatnék a hajammal?

Figyelt kérdés
A történet az, hogy alapból vastag szálú a hajam és nagyon nagyon száraz néha már hozzá se akarok érni a hajamhoz! Nemrég fekete volt a hajam de ki lett szőkítve és hát attól megjobban száraz lett. A kb derekamig érő hajamat levágtuk a vállamig és most is ugyan olyan csúnya és száraz mint volt. És azt is tudni kell a hajamról, hogy egyáltalán nem akar nőni. Már nagyon sokat sírtam miatta mert nem szép és már nagyon sok sampont, hajbalzsamot, pakolást, olajokat, vitamint kipróbáltam de semmitől nem lett szebb se hosszabb. Valaki tudna segíteni , hogy mivel lehetne helyre hozni a hajam? És mitől tudna kicsit gyorsabban nőni?

2020. jún. 14. 09:34
1 2
 11/13 A kérdező kommentje:

Nem szőkítem!

Pakolást folyamatosan használom már 2 éve nyilván puhább lett a hajam aminek örülök de a hossza megállt és még mindig a vállamig ér. De viszont észre vettem hogy azóta a körmöm is nagyon törik és az se akar hosszabb lenni! Mi lehet ennek az oka?

2021. júl. 13. 05:38
 12/13 anonim ***** válasza:

A körmöd vagy vitaminhiány, vagy sokat használsz valamilyen vegyszert ami elgyengíti.

A Revalidot ajánlom az jó a körmödre és a hajad rá is. Drága de megéri. Takaritáshoz pedig kesztyűt.

2021. júl. 13. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 A kérdező kommentje:

Nagyon szépen köszönöm! Megveszem!

Vegyszerek nem használok! Ha takarítok akkor is csak kesztyűbe!

2021. júl. 13. 13:17
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!