Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Hogyan tűntessem el a kisebb...

Hogyan tűntessem el a kisebb pattanásokat/piros foltokat a mellkasomról?

Figyelt kérdés
Sziasztok!Vasárnap megyek nyaralni és nem merek fürdőruhát felvenni mert szerintem kissé ciki,hogy olyan a mellkasom...Mit tudok ez ellen csinálni,hogy legalább kicsit halványodjon/eltűnjön?Szerintetek nagyon gáz FIÚK?A megértő válaszokat nagyon megköszönöm!

2020. jún. 14. 21:32
 1/2 anonim ***** válasza:
100%

Nos, én nem vagyok fiú, de van ezzel tapasztalatom. 1. A fiúkat nem ez fogja eltántorítani, ha amúgy tetszel nekik. 2. Ha nyaralni mész, akkor a nap jót fog neki tenni. Rövid idő alatt sajnos szignifikáns változást nem fogsz tudni elérni.

Nekem is ilyen volt a mellkasom és a hátam. Az Ilcsi feketeszappan napi használata segített, de csak hetek után látszott meg a jótékony hatása (ez így van a legtöbb kozmetikai szerrel), illetve a szolárium is sokat segített. A Kiwi Sunba járok.


De szerintem ne izgulj ezen. Tényleg nem ez lesz a legfontosabb egy srácnak, ha rád néz.

2020. jún. 15. 01:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Köszi a jótanácsokat! :D
2020. jún. 15. 11:28

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!