Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Hogyan lehet fekete hajbol...

Hogyan lehet fekete hajbol vilagos barnat ? Anelkul hogy sarga , voroses eredmenyt kapjak?

Figyelt kérdés

Sajnos a fodraszszalonok meg zarva vannak a virus miatt.

Gondoltam megprobalkozok vele de meg nem biztos hogy belevagok. Elobb velemenyeket es tapasztalatok szeretnek meghallgatni. Nagyon tonkre tenne a hajam ?

Ugy gondoltam elobb color B4 el eltuntetnem a feketet mert az eredeti hajszinem sotet barna majd egy szoke festekkel kivilagositanam es utana vilagos barna hajfestekkel befestem. Csak felek h besargul.. tapasztalat? Tanacs? Velemeny?



2020. jún. 17. 09:12
 1/3 anonim válasza:
100%
Szia én azt ajànlom hogy várd meg még kinyit a fodrász mert feketéböl világosbarnát elég nehéz csinálni +nehogy kárt tegyél a hajadban :)
2020. jún. 17. 09:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%

Nem tudom hol élsz de nálunk az összes nyitva van már.

Otthon te semmiképp se cisnáld meg mert le kell szívni. De ha leakarod égetni az egész hajadat akkor hajrá.

2020. jún. 17. 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
100%

Várd meg a fodrászt.

Nálunk már hetek óta nyitva vannak.

2020. jún. 17. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!