Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Ha leszívatom a hajszínem a...

Ha leszívatom a hajszínem a fodrásszal akkor tényleg nem lehet utána befesteni? :O

Figyelt kérdés

1-2 személytől hallottam hogyha leszívatom a hajszínem utána nem lehet befesteni hanem várni kell vele pár napot mivel nagyon roncsolja a hajat ez igaz ?? :O


amúgy sötétbarna az eredeti hajszínem de kb. 1 hónapja be lett festve vörösesbarnára (eléggé sötét színe van) a vörös csak a napfénybe látszik amúgy nem meg a hajvégem világos és azon látszik kicsit a vörös és az lenne a kérdésem hogy valami szép világosbarnát lehetne a hajamból csináltatni? és ha igen akkor hány alkalom után lenne szép színe ??


valami ilyesmi :

[link]


2010. júl. 31. 21:50
 1/2 anonim ***** válasza:

hali, hát mintha magamat olvasnám:D Én is így vagyok most a hajszínemmel.


A kérdésre a válasz:

szívatás után én 1ből megcsináltattam a festést és semmi baja nem lett, csak le kellett vágni kb 5-6 cmt a hajból:D:D



Ha erre ráfestesz, az nagyon tönkreteszi, mivel min. 3hónapot kell várni a köv. hajfestés után. Tehát az más, amikor valaki a hajtövét festeti hónaponta, de az, hogy az egészet.. kicsit durva. Amúgy meg festék festéket nem fest:D:D

2010. júl. 31. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
kösz
2010. aug. 1. 11:06

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!