Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Kb egy het es leszivatom a...

Kb egy het es leszivatom a fekete hajam. Vagy nem kene?

Figyelt kérdés
Egyszer mar le volt kb masfel eve nem lett semmi baja de most felek hogy mivanha nagyon kihullik bar a feketetol is tehat nincs mas alternativa?
2011. ápr. 12. 06:24
 1/5 anonim ***** válasza:
Hát máshogy nemigen tudsz megszabadulni tőle sajna :S, én is így jártam, mondjuk nekem töredezik azóta sokkal jobban a hajam.
2011. ápr. 12. 08:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
neeeeeeee...én annyira megjártam vele...gumiszerüen ugrott vissza a hajam ugy tördezett...szörnyü állapotba került...pedig profi termékekkel profi fodrász csinálta...és még fájt is mint az atom...mármint maga a szivatás egyik fázisa...én nem ajánlom..nagyon megjártam...:S:S:S:(
2011. ápr. 12. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Én a múlt héten szívattam le a hajam feketéből 2x egymás után, és utána rákentem a sötétbarnát. Semmi baja sincs. Bár én már melíroztam is magamnak a hajam, tehát nem kezdőként nyúltam a hidrogénhez. Mondjuk nekem erős szálú hajam van bírja az ilyeneket.
2011. ápr. 12. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Én meggondolnám a helyedben. Gyönyörű majdnem derékig érő festett fekete hajam volt. Aztán le lett szivatva. :S Háát, narancssárgás, sőt még zöldes is lett tőle a hajam. Pedig nem szőkét akartam, hanem egy normál barnát. Kb. 20 cm-t kellett levágatnom és még most is borzalmasan törik. És persze hullik is. Én nagyon megbántam! :( Most ott tartok, hogy sötétbarna rezes, narancssárgás beütésssel. De nem fogom festeni többet. Majd ha több ősz hajszálam lesz.
2011. ápr. 12. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Hat oke de ez a fekete se jo megoldas:D hullik a hajam...lenoveszteni meg nem akarom mert az undorito
2011. ápr. 12. 18:05

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!