Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Ha leszivatom a fekete hajamat...

Ha leszivatom a fekete hajamat akkor?

Figyelt kérdés
a kérdésem az, hogy fekete hajam van, de szeretném leszivatni :) éés... ezt a színt [link] egyből el tudnám érni? vagy több festés után?:/ és ez kb milyen szín?:D barnás? annak melyik árnyalata?:)
2011. máj. 5. 20:11
 1/4 anonim ***** válasza:

Nem igazán ajánlom hogy egyszerre szívasd le az egészet. Inkább csak apránént. Először válassz egy sötétebb színt vagy ha most ezt akarod akkor használj színleszedőt, hátha segít rajtad és csak azután szőkítsd.

Ez a szín nem lenne annyira nehéz elérni mint a platinaszőkét, mégis sokan megpróbálják, nem sok sikerrel.

Én olyan 6-os színmélységre tippelnék és elég vöröses amivel nem lesz gondod mert a feketét vörösre szívja le a szőkítő. Azt ajánlom hogyha elérted a vörös színt akkor egy sima 6-os vagy 7-es árnyalatú festékkel fesd be, vagy inább csak színezőt használj mert eléggé szét fogja roncsolni a szőkítő a hajad.

2011. máj. 5. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

még véletlenül se egyszerre..én igy szerettem volna és jol meg is sz*ptam...ugy letört a hajam, hogy ha a végét meghúztam akkor ilyen gumiszerűen szakadt el...az egész hajam mintha ilyen nagyon vékony gumi lett volna...szörnyü volt...a szine is...alig tudtam rendbehozni...

22L

2011. máj. 6. 09:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Szia!


Én múlthét pénteken voltam fodrásznál, fekete hajjal mentem, és kicsit a képnél világosabb barnával távoztam.

Budapesten a 2 és a 9.kerben dolgozik a csaj, MESTERFODRÁSZ és ahhoz képest nem drága.

Leszívta a feketét, majd befestette barnára. Nem roncsolódott a hajam. Bármi kérdésed van, szívesen ad tanácsot.

web: www.b88.hu Csillának hívják.

Az árlistát is megtalálod, ráadásul nagyon jól vág, ha azt mondom, hogy a végéből ne vágjon akkor nem vág, nem úgy mint más fodrászok.

Csak ajánlani tudom, és ha úgy csinálsz mindent ahogy mondja, semmi baja nem lesz a hajadnak.

Ja, egyik munkatársam ma megy hozzá, a másik hétfőn:) 23/N

2011. máj. 6. 09:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
köszönöm a válaszokat:) az én fodrászom azt mondta van valami ammóniamentes leszivató,ami nem teszi annyira tönkre a hajat...:S nemtudom igaz e:D viszont ha ez a haj inkább vörösesnek látszik, akkor lehet lemondok róla:/:D
2011. máj. 6. 09:25

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!