Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Szerintetek ha mindenki azt...

Szerintetek ha mindenki azt mondja, hogy 22 éves férfiként nem áll jól a hosszú haj és szakáll, akkor le kellene vágatnom?

Figyelt kérdés
Ha nekem amúgy viszont tetszik, vagy legalábbis szeretem...

2020. jún. 19. 23:43
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
27%
Szerintem le kellene. De természetesen ha neked igy tetszik s ugy erzed h nem lennel nélküle önmagad, esetleg zavarna a hiánya akkor hagyd. Mindenki ugy elje az életet ahogy neki jo ne ahogy mások elvárják tole.
2020. jún. 19. 23:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
91%
Ha neked jó, akkor más véleménye miért érdekel?
2020. jún. 20. 00:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
Gyér vagy kopaszodsz? Lehet csak egy formai igazítás kéne.
2020. jún. 20. 00:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
100%

A te tested. Ne engedd, hogy más beleszóljon.

Ha te így érzed magad komfortosan, és így szereted magad, akkor hagyd az illetőt.

2020. jún. 20. 07:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
0%

Nem kell ha szeretsz hülyén kinéznek

(szomszédom hosszú hajjal 10/2 volt, levágatta, fel is ugrott 10/6ra... Szerintem iszonyatosan ritka ha valakinek jól áll, szakállal meg szinte fehér holló)

2020. jún. 20. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
100%
22 éves felnőtt emberként tényleg mások szabályozzák a kinézetedet?
2020. jún. 20. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
100%

Elmehetnél egy borbélyhoz, az majd megigazítja.


Nem minden pasi néz ki jobban szakáll nélkül. Ha pl nincs állad, vagy nagyon kerek az arcod, egy ápolt szakáll jól tud mutatni.

De tényleg ápolni is kell akkor. Mosni, nyírni, formázni.



Ha textúrára olyan mint a hónaljkutya, akkor vissza kell vágni hogy szép tömött legyen.


Hosszú haj esetében dettó, ha nem vágod a végét visszatörik. De ezt is fésülni, karban tartani kell különben nem mutat jól.

2020. jún. 20. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
100%
DEHOGY kellene.... ha neked tetszik, akkor hagyd a fenébe a többiek véleményét... Én is ismertem olyan férfit, akinek mindenki beszólt hogy öregnek néz ki a szakálla miatt, pedig eszméletlenül jóképű volt :D és nagyon jól állt neki a szakáll... pedig sokan csesztették.
2020. jún. 20. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

Az írtad göndör a hajad. Szép lehet a páromnak is az.


Bár ha nem göndör hajra való sampont és balzsamot használ vagy szárazon fésüli akkor az egész csak szétáll.

2020. jún. 20. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
0%
Igen. Tarkopaszra. Látatlanul is megmondom, hogy sokkal jobban nézne ki a hosszú hajnál.
2020. jún. 20. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!