Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Hosszu haj vagy rovidebb haj?...

Hosszu haj vagy rovidebb haj? Elonyoket es hatranyokat szeretnek hallani. Leirnatok a tapasztalataitokat ezzel kapcsolatban?

Figyelt kérdés
2020. jún. 17. 11:36
 1/7 anonim ***** válasza:
57%
Nekem sokáig hosszú hajam volt, amíg egyszer úgy nem döntöttem hogy levágatom rövidre. A változás annyi volt, hogy nyáron kevésbé melegített, viszont (ami első olvasatra lehet hogy furcsa lesz) többet kellett vele foglalkoznom, mint a hosszúval. Amíg hosszú volt a hajam, addig 3 naponta egyszer megmostam + reggel kifésültem. Rövidnél pedig minden egyes nap úgy keltem fel, hogy teljesen el volt feküdve, amit nem lehetett kifésülni, emiatt minden reggel meg kellett mosnom. Tehát nekem nem jött be. (+ A barátom is azt mondta, hogy ennyi erővel "járhatna egy 17 éves fiúval is" - szó szerint így mondta, tehát neki se jött be (ahogy a fiúk nagyrészének szintén nem bejövős). Így most újra növesztem már egy ideje.)
2020. jún. 17. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
71%

Derékig érő hajamat vágtam le az államig. Életem legjobb döntése volt. Azóta se hagytam a vállamnál tovább nőni.

A rövid haj sokkal kényelmesebb, lazább viselet. Ahogy az első mondta: nem melegít, nem húzza a fejem, sokkal könnyebb ápolni, hamarabb is szárad. Nem kell mindennap fésűlni se, elég ha az ujjaiddal átfèlésűlöd vagy csak simán szétborzolod, legalábbis az enyémnek ennyi is elég, hogy normálisan álljon.

2020. jún. 17. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%

Most derékig érő,festett hamvas szőke hajam van.

Volt már mindenféle hosszúságú,a legrövidebb fülig érő,de a rövidebbet tényleg nehezebb kicsit normálisan beállítani:D

Nekem a hosszú haj való,nőies,csajos stílusom van,és imádok foglalkozni vele. Elég látványos is, sokan megnézik,feltűnőbb vagyok ívy hosszú hajjal.

A rövidet is szerettem,de egy darabig most biztos nem vágatom le:))

2020. jún. 17. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Nekem eddig mindig hosszú volt, most egy ideje rövid bob fazonú. Előnye, hogy jól áll és vagány, hátránya, hogy nem lehet összefogni, meg semmit sem csinálni. Én már várom, hogy olyan hosszúra megnőjön, hogy össze tudjam fogni.
2020. jún. 17. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
65%
nekem már ciciig ér, mindigis rövid hajam volt, tüsitől kezdve, állig érőig. összehasonlíthatatlanul kényelmesebb a hosszabb haj, nem alszom el, nem áll állandóan hülyén és kétnaposan is vállalható.
2020. jún. 18. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
A rovid haj alatt nem a tusit ertettem. Hanem pl egy vallig ero.
2020. jún. 19. 12:47
 7/7 anonim ***** válasza:

Ha fiú vagy, akkor mindegy; lehet kopasz is, hosszú is; csak ápolt legyen.

Lányból meg, én nem értem a rövid hajú lányokat. Akiknek már fiúsan rövid. Úgyhogy, ha lány vagy; szerintem praktikusabb inkább a hosszú, szerintem sokkal jobban néz ki, nőiesebb; de ne túl hosszú, mert azt már macerásabb kicsit kifésülni. Én válligérőnek szeretem a hajam lányként. Egyébként egyszer majd szeretném megnöveszteni váll alá olyan 8-10 centivel is; de az nem most lesz; az majd később; de lesz olyan szerintem. :) De azt már mondom, szal hosszabb ideig tart kifésülni, meg ilyesmi, viszont tök jól néz ki, meg nekem ez a vállig érő is tök jól néz ki. :):)

2020. júl. 11. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!