Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Ha a jelenlegi hajszínemet...

Ha a jelenlegi hajszínemet befesteném fehérre,besárgulna?(Kép lent).

Figyelt kérdés

Voltam fodrásznál,és fehér hajat kértem tőle,de nem olyan lett.Olyasmi lett a hajam (festett),ami ezen az oldalon a legelső kép,amin a nőnek nem látszik az arca csak az orra meg a szája),vagyis ennél azért sötétebb,de csak egy kicsivel:

[link]


És ilyesmit szeretnék:

[link]


Ilyesmi az eredeti hajszínem ( ha ez számít),de ahol sokat éri a nap,ott jóval világosabb(ezt úgy értem,hogy ami lenő az nem olyan világos,mint ahol már érte napfény ezért inkább ezt linkelem,ilyen ami lenő):

[link]


Sajnos elég drágán csinálta a fodrász a hajamat,ezért nem tudok még egy fodrászt kifizetni,de nagyon szeretnék ilyen világos hajat,sosem festettem ezen kívül.

Kérlek csak az írjon aki tud ebben tanácsot adni,lebeszélésre nem vagyok kíváncsi,hogy tönkre teszi a hajat vagy ilyesmi,erős a hajam és évek óta szeretnék ilyen hajat,nagyon vártam a fordászt is,és borzasztóan csalódtam,hogy nem olyan lett.:(


Az lenne tehát a kérdésem,hogy ha azt a hajszínemet,amit linkeltem ( a jelenlegit) befestenék fehér hajfestékkel,nem sárgulna be?Mert tudtommal akkor szokott besárgulni a haj világosításnál,amikor alapból sötét hajat világosítanak.Nekem alapból világos.

Azért is nagyon hálás lennék,ha valakinek volt már (vagy van) ilyen világos haja és tudna ajánlani egy jól bevált hajfestéket!:)

Előre is nagyon szépen köszönöm,ha valaki segít!



2020. jún. 21. 16:35
 1/4 anonim ***** válasza:

Minden szőke haj besárgul ha nem hamvasítod. Szerintem előbb próbáld meg hamvasítani a mostani hajad, nekem abból nem vált be semmilyen 5-6 ezer forintos sampon és balzsam, hanem a kallos hamvasító folyadéka ami kb 500 Ft a fodrászkellékesnél. Ha ez nem válik be akkor jöhet a festés. Én palette A10-et használok és majdnem olyan fehér mint a képen amilyet szeretnél, de azért nem ugyanolyan. Viszont ha elkezd lenőni a hajad és nem szívatod le a tövét, akkor a sima festék nem fog olyan szép eredményt hozni a hajtöveden, az mindenképp sárga lesz és nekm ott a hamvasító sem használ.

(Ez csak a személyes tapsztalatom)

2020. jún. 21. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
bár nem vagyok fodrász, szóval ne vedd szentírásnak, de sokan fokozatosan festik a hajat egyre világosabbra. a jelenlegi hajszíned azért ilyen, mert a szőkítés a meleg pigmenteket hozza elő, így sárgásabb lesz a hatás, amit lila samponnal (hamvasító) ki lehet küszöbölni, viszont a jelenlegi hajszíned nem elég világos ahhoz, hogy fehér hajad legyen, hamvasítóval is csak bézsesebb szőkét fogsz kapni. kérdezz meg egy fodrász, hogy mi a teendő, szerintem ha világosabbra festeted/fested szőkítő porral és utána hamvasítózod, akkor megkapod a kívánt eredményt, de ez otthon kamikaze kísérlet, és a hajadnak sem tesz jót a sok festegetés, úgyhogy kérj szakvéleményt.
2020. jún. 22. 01:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

Mióta befestették azóta minden hajmosásnál hamvasítózom.Nem sárga,nem ez a probléma,hanem hogy nem elég világos.Igen a tövére vigyázok majd:)

Akkor szerintetek ha veszek egy platinaszőke hajfestéket,elérhetem azt a színt?😍

2020. jún. 22. 16:41
 4/4 Laylah ***** válasza:
Amit te linkeltél, az nem fehér, hanem platinaszőke. Húgomnak volt ilyen haja, és alapból olyan a hajszíne, mint ami neked is van. Neki fodrász csinálta, és nem kellett fokozatosan világosítania, sem hamvasítóznia utána.
2020. jún. 27. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!