Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Aki szódabikarbónát használ...

Aki szódabikarbónát használ dezodor gyanánt: mik a tapasztalataid ezzel kapcsolatban?

Figyelt kérdés

2020. jún. 22. 15:46
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
83%
A szódabikarbóna lúg, kifejezzeten ártalmas, tönkreteszi a börödet!
2020. jún. 22. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
71%
*kifejezetten
2020. jún. 22. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
78%
Kipróbáltam, l.sz.rt sem ér. Gondoltam majd ez milyen jó környezetvédő módszer lesz... ugyanúgy leizzadtam büdösre mintha semmit nem használtam volna.
2020. jún. 22. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
75%
A szódabikarbóna nem kíméletes, amikor tiniként próbálkoztam vele nagyon száraz lett a bőröm es egy idő után csípte is.
2020. jún. 22. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
44%
Kedves 60%os elárulnád, hogy mi fájt neked a válaszokban?
2020. jún. 22. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
58%
Ki a 60%-os - ugyanis újabban nincs a válaszolóknak %-a, csak a válasznak, az meg folyamatosan változik -, és miböl gondolod, hogy éppen az a válaszoló pontozza le a többit?
2020. jún. 22. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
78%

Ha rányomsz a válasz melletti százalékra, akkor megmutatja hogy miből jött ki az az érték, látszik hogy milyen %os emberek nyomtak rá. Az enyém 81%, tehát ha rányomok valamelyik válasznál bármelyik ikonra, akkor ez a szám fog megjelenni a többi mellett. Az összesített érték is ez alapján változik, a %-októl függően, tehát ha egy felhasználónak ez 60%ot nyom a latba, nem hasznosnak értékeli, és az enyém 81-et, és én hasznosnak értékelem, akkor ezek átlaga lesz az összeérték.


A szódabikarbónát én sem ajánlom, maró hatású, rendszeres használat mellett csak rosszat okoz. Sokan fogfehérítéshez is javasolják, de lemarja a zománcot, meg ha van még láthatatlan lyuk a fogon akkor azt is továbbroncsolja.

2020. jún. 22. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
Utolsó: a %-kal nincs igazad, most néztem, gogy egyetlen válasznál sem szerepel 81%-os valaki értékelése.
2020. jún. 22. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
59%
Mert én nem értékeltem itt senkit ;) 7-es voltam
2020. jún. 22. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
OK, igazad van!
2020. jún. 23. 08:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!