Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Szódabikarbóna hónaljra...

Szódabikarbóna hónaljra dezodor helyett?

Figyelt kérdés
Van aki alkalmazza? Nem okoz hosszú távon irritációt a hónalj bőrén? Előre is köszi a választ

#szódabikarbóna #dezodor helyett
2015. ápr. 11. 09:38
 1/7 anonim válasza:
69%

Én Solutio Antisudorica-t használtam egy ideig. Nekem bevált, de csak ha teljesen leszőrtelenítetted a hónaljad, és nem borotvával, hanem gyökerestül.

Szódabikarbónát még nem használtam, de szerintem nyugodtan próbáld ki.

2015. ápr. 11. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
köszi hogy írtál, kipróbálom azt is amit te használsz, hátha segít. csomó dezodort kipróbáltam, de egy sem használ igazán.
2015. ápr. 11. 14:16
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
nekem sem használt egyik dezodor sem, de a szódabikarbóna sem. viszont az exodor nagyon bevált, csak ezt használom már vagy 5 éve. olyan, mint az antisudorica, csak kapható pumpás változatban is.
2015. ápr. 11. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
köszönöm, ki fogom próbálni :) rengeteget költöttem már mindenféle agyonreklámozott dezodorra, de általában csak a márkát fizetjük meg, mert nem használnak semmit. :/
2015. ápr. 11. 18:58
 5/7 anonim válasza:
100%

Helló,

Én már hónapok óta csak szódabikarbónát használok dezodor helyett, egyszerűen öntök egy kicsit a tenyeremre és a hónaljamnál bedörzsölöm. Egész nap tart, teljesen szagtalan, és a ruháimat sem teszi tönkre - előtte golyós dezodorokat használtam, és mindegyik kikezdte hónaljtájon a pólókat :(

Beleszerettem az egyszerűségébe :D Megvetetnek az emberrel mindenfélét, aztán a legegyszerűbb dolgok a leghatásosabbak.

A hónaljamat borotválni szoktam, egyedül akkor irritált a szódabikarbóna, amikor közvetlenül borotválás után dörzsöltem be, na az csípett :D

Szerintem mindenképp próbáld meg, az nem kerül semmibe :) Hajrá!


27/L

2015. ápr. 13. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim válasza:
100%
Előző vagyok - még annyi, hogy nem tudom, milyen gyakran sportolsz vagy fizikai munkát végzel-e, de olyankor azért nem mindig elég. Olyankor rásegítek "rendes" dezodorral mondjuk edzés előtt :)
2015. ápr. 13. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
köszi a válaszodat :) Igen nekem is tönkre ment egy csomó pólóm, mert megfogták a dezodorok. Egyébként már tesztelem is a szódabikarbónát, eddig nagyon poztiv a véleményem. Ami meg nagyon jó hogy olcsó, és hihetetlen hogy teljesen "szagtalan" leszek :)
2015. ápr. 13. 13:00

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!