Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Hogy barátkozzak meg az...

Hogy barátkozzak meg az arcommal? F

Figyelt kérdés

KB. Ilyen a változás, előtte mint Harrison Fordnak itt

[link]

Most

[link]


23 vagyok, a második képen egy heroinos van, én nem heroinozok, nem tudom miért van. Most az arcpofajukat nézétek, ne mint ember, nem hasonlítok egyikre sem, csak bőr alapján hogy olyan kerekarcu, vastag mosolyrancos alak voltam, mondhatni gyerekes pár éve, most meg mint a 2-es, csak rosszabb. Totál depressziós vagyok tőle, próbálom elfogadni, de nem megy, voltam sok borgyogyasznal egyik sem vett komolyan, meg annyit mondanak hogy acne, pár kencefice azt kész. Akik tetszenek lányok mondanom sem kell esélyem sem lehet, próbálok raalni arra hogy tetszen olyan mint ami eddig nem, mindig ilyen kerekarcu, bájos lányokba voltam szerelmes, de most ezt figyeljem hogy kellően kiegett, drogos csaj hozzám? 😞 Eleve a külsőből ítélunk, meg persze keresük a hozzánk valót, szimpatikus embereket, külső valahol belső tükre, de a kezdő szimpátia sem alakul ki hasonló emberekkel, akár haveri alapon sem, mert tudatalatt nem működik, egyedül érzem magam, nem tudom leírni mennyire rossz. Nem akarok újra gyerekes, "aranyos" arcot, meg vágom hogy öregszem én is, de ezzel már nem tudok azonosulni... Főleg nem pozitívan.



2020. jún. 22. 21:29
 1/5 anonim ***** válasza:
Figyelj...Ha te nem fogadod el magad, hogy várod, hogy más esetleg egy lány elfogadjon?Nem azt mondom, hogy neked könnyű ezzel de vannak ennél nagyobb problémák is és hidd el lesz egy lány aki szeret és egyátalán nem ezzel fog foglalkozni.Csak kitartás és ne add fel!Ha nem a 16-17 éves kislányoknál keresel akkor lesz egy érett felnőtt nő aki a belsődet is szereti és nem az arcoddal fog foglalkozni.SZERINTEM(!) semmi probléma ezzel és nem is kell emiatt szomorúnak lenni ha csak nem egy betegségből származik ez.Nem ér ennyit hogy ne legyél boldog.Próbálj máshol bőrgyógyászt találni vagy kozmetikus és fokozatosan javulni fog.Ha az én barátom lennél egyátalán nem zavarna,sőt nekem ez mindig is bejött;)
2020. jún. 22. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
nekem is ilyen:/
2020. jún. 22. 23:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Aranyos vagy 1-es de én nem tudom elfogadni, hogy soha többet nem lesz lehetőségem kölcsönös szerelemre, külső-belső add egy kérek egészt. Nem tudok tükörbe nézni, nagyon rossz. Ismerkedni is hogy, nem tudom hogy kéne a jelenlegivel, nyilván nem lehetek olyan karakter mint voltam, akartam lenni, azt se tudom ki hozzám való. A lányok rám sem néznek már, egyetemen kikuldenek óráról mert azt hiszik rosszul vagyok. Mindenki kérdezi mi bajom. Nem lenne bajom, csak visszakaarom kapni az életem. Meg szeretnék azzal a lánnyal lenni akit szeretek, de így nem vagyok elég helyes hozzá. Depressziós vagyok nagyon sokminden miatt, de alapvetően ez b__za el az egész életem, mindig a külső határolt be és mostmar olyan szinten hogy teljesen belebetegszem, alapból sem vagyok olyan csucsszuper pasi, de volt mindig egy-két lány akivel kölcsönös szimpátia, vonzalom volt, ma már nem igazán.
2020. jún. 22. 23:49
 4/5 anonim ***** válasza:
Hat teso neked kene egy pszichologus mert ez mar nem normalis.Am meg ilyet kurvra nem szabadna megtenniuk miaz h kikuldenek az egyetemen orarol?Watafaaak?
2020. jún. 23. 01:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
4-es mert azt hiszik rosszul vagyok és közben jól voltam, meg fáradt vagyok mindig kérdezik. Lehet kellene egy pszichológus, de nehezen emészti az ember ilyen gyorsan megváltozik az arca, én nem is láttam ilyet őszintén. Gáz hogy heroinos arcot kell linkelnem, de tényleg néha olyan érzésem van, van amikor pl. nagyon fáj a szememkörül, nem tudom akkor nyitva tartani rendesen szinte.
2020. jún. 23. 13:19

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!